Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Két ismerősöm a következőket...

Két ismerősöm a következőket csinálja. Tetszenek egymásnak, vagy csak simán frusztráltak?

Figyelt kérdés
Ha a csaj szóba hozza valamelyik exét vagy férfi ismerősét, a srác egyből vicceskedő, de lekicsinylő megjegyzéseket tesz az illetőre. Ha a srác hozza szóba valamelyik nőismerősét, esetleg megjegyzi a csaj előtt, hogy csinosnak tartja, a csaj nem is vicceskedve hanem nyíltan lehurrogja a másik nőt, fikázza a külsejét, ízlését, bármit amit ér rajta. Kívülről nézve ezt nagyon vicces. De miárt csinálják ezt? És csak egymás közt. Frusztráltak, vagy bejönnek egymásnak?
2015. nov. 21. 18:10
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja az lemaradt, hogy két ellenkező nemű ismerősömről van szó. Bár remélem ez egyértelmű volt :D
2015. nov. 21. 18:11
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem te meg a barátod/barátnőd azért csináljátok ezt, mert egyszerűen kötődtök egymáshoz valamiféle láthatatlan, nagyon halvány szálon, s tudat alatt, még ha nem is akartok összejönni és nem akartok szerelmesek lenni egymásba, ettől függetlenül túl akarjátok szárnyalni egymást, hogy a szerelemben milyen "szerencsések" voltatok, milyen jó fogást kaptatok, milyen jó partnereket fogtatok ki, "Ki ha én nem, én vagyok a jobb", stb...
2015. nov. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Előjáték. Ebből még bármi lehet, a dugi-huzitól kezdve a péklapáttal való csapkodásig akármi.
2015. nov. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!