Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vannak tele az emberek...

Miért vannak tele az emberek előítéletekkel? Meghallanak valamit ( tördék info ) és máris "lökik" a sztereotípiát. Frusztráltak? Kiégtek? Megkeseredtek? Vagy mi van? Le vagyok döbbenve mert többféle témakörben szembesülök vele . Nagyon durva ez!

Figyelt kérdés

#kiégtek?
2014. ápr. 28. 16:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
38%
Hát ezen én is rendesen ki vagyok akadva, engem is érdekelnének a válaszok erre. :(
2014. ápr. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Én is ezt látom itt, valószínű ezek a válaszadók tele vannak rosszindulattal, szeretnek kötözködni, vagy csak egyszerűen provokálni.

De nem csak itt, hanem a legtöbb Magyar fórumnál, Origo, Blikk, stb...

Iszonyat negatív emberek, az életben ha ilyenekkel találkoznék, úgy otthagynám őket mint a fene.

2014. ápr. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Első vagyok: nekem az a gondom, hogy én sajnos még csak nem is csak neten tapasztalom ezeket folyamatosan, mert még, ha csak ott volna hát istenem, nem a való élet. :(
2014. ápr. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

..."és akinek szép a lelkében az ének, az hallja mások énekét is szépnek" - írja Babits Mihály.

Azok, akik ismeretlen embereket kiosztanak, anélkül, hogy bármit is tudnának körülményeiről, osztják az észt, mint a saját egyetlen igazságukat, azok valahol magukról is kiállítják a bizonyítványt.

2014. ápr. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Intellligencia hiánya, csordaszellemiség.
2014. ápr. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Én leginkább élő tehát nem interneten/írásban történő kommunikáció során tapasztaltam. De ez döbbenet. És ráadásul minden pro- megnyilvánulás negatív. Siralmas.


Pl ha azt kezded el mondani, hogy mittudomén.... tökmindegy ( nincs is kedvem példát hozni ) azonnal a másik fél már be is fejezi valami rohadt negatív dologgal.

Persze ettől én is kiakadok ( ezer ilyen után ) és a végén frusztrált leszek.....mint valami pestis komolyan....... Mi ez a negatív, kiégett, cinikus hozzáállás? Vagy csak ilyenekkel hozott össze az élet? ( nem kifejezetten párkapcsolati , mindenféle téma )

2014. ápr. 28. 17:59
 7/15 anonim ***** válasza:

Lehet nincs igazam,de sok ember nem tudja igazán képviselni a véleményét vagy nem veszik figyelembe ezért ez a hely alkalmas arra,hogy jól odavágjanak "mindenért"

Én akkor jövök ide,ha kicsit hullámvölgyben vagyok és elolvasva mások baját,látom,hogy nekem nem is olyan rossz.

Néha válaszolgatok,de szerintem nem szoktam bunkó lenni.

amúgy üzletben dolgozok és sok vevő is azt hiszi a pénzéért a fejemre is csinálhat,mert ő a vevő...

2014. ápr. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Megint első vagyok: Én gondoltam már arra is, hogy a hazánkban ugye elég sok súlyos gondok vannak, pl. szegénység, éhezés, banki kilakoltatások, munkanélküliség, amik lehet, hogy így ütnek vissza pl. az olyan embereken, akik kevésbé tudják irányítani az érzéseiket, vagy épp kisebb az empátia képességük.

Lehet, hogyha kevesebb gondjaik lennének ők is jobban tudnának ezekre odafigyelni. Csak hát vhol még se tudom, mindig a gondok mögé bújni, vagy azokra hivatkozva "menteni" a rossz tetteket se biztos, h jó dolog. :(

2014. ápr. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

És te miért foglalkozol az ilyen emberek véleményével? Minek veszed magadra?


Nem kell velük foglalkozni, azt csá. Nehogy már más mondja meg, hogy az én életemet hogyan kellene élni...

2014. ápr. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

9es: "Nehogy már más mondja meg, hogy az én életemet hogyan kellene élni..."


Aha, akkor te miért mondod meg? :D

2014. ápr. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!