Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, hosszú ideje...

Mit tegyek, hosszú ideje egyáltalán nincsenek érzéseim?

Figyelt kérdés

Régen talán kicsit túlságosa is hirtelen ember voltam, de az biztos, hogy nagyon tudtam szeretni meg gyűlölni is, gyakran sírtam, még gyakrabban nevettem, illetve ha dühös voltam, akkor azonnal felcsattantam, aztán gyorsan lenyugodtam, szóval voltak nagy összeveszések és kibékülések is.

Aztán volt egy nagyon nehéz időszak az életemben, és az "ami nem öl meg, az erősít" alapján azt hiszem, túl "erős" lettem, mert ezekből semmi nem maradt. Nem tudok sírni, nevetni se szoktam, max. udvariasságból, hogy ne higgyék azt a barátaim, hogy pocsékak a vicceik, mert nem azok, néha dühös vagyok, de az sem az a "pusztuljon minden!" kategória, mint azelőtt, félni se nagyon szoktam, egyszóval nagyon nyugodt vagyok, túl nyugodt.

Az időmet nagyjából felőrli az, hogy elmegyek egyetemre, dolgozni, befejezem az egyetemi feladatot, összerámolom a lakást, alszom, újrakezdem, hétvégére pedig igyekszem mindig keresni egy ráérő havert, akivel elüthetem az időt, mert ijesztően üres vagyok így. A legjobban talán a rajongás hiányzik, imádtam pl. egy-két költőt, animét nézni, bizonyos regényeket, embereket, akikre valamiért nagyon felnéztem... Ezek most untatnak.

Ti mit tennétek a helyemben, mivel tudnám "visszanyerni" az érzéseim? Illetve nagy baj, hogy nincsenek?

20/l


2015. nov. 21. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet ez egy nyugodt, egyszerűbb időszakod. Nincs úgy vele semmi baj, te tudod igazán, hogy ez neked baj. Majd jön valami, aztán az kilendít ebből. Egyszer találkozhatnánk, de csak egyszer. Kitölteni a semmit
2015. nov. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem baj de az élet igy unalmas lehet nagyon érzelmek nélkül... Talán kezd ujra az Anime nézést... és talán hmm.. Legyél szerelmes :D az ad egy erösebb érzelem bombát talán kereshetnél egy olyan dolgot amiért rajongsz talán az is elég ha kinyitod a szemed és minden pillanatban azért küzdj hogy élj mert ez nem élet ne légy bábu törj ki és szakisd láncaid bocsi ennyi volt a felbuzditó szövegem és talán az is segit ha többet logsz a haverokkal
2015. nov. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A depresszió az érzelmek szintjének lecsökkenése, elviekben lehetséges nálad ez, manapság rendkívül elterjedt.
2015. nov. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Nem, voltak már nyugodtabb időszakaim, de akkor is eléggé heves érzelmeket éltem meg, csak jókat :) Továbbra is olvasok, és nézek animét (most fejeztem be a Clannad-ot és az AfterStoryt. És azt mondják, hogy ha ez nem érint meg, akkor nem vagy ember :D )

Már vagy két éve nem voltam szerelmes. De mivel se családot, se gyerekeket nem szeretnék, nem zavar túlságosan a dolog. Ennyi idősen néhányan már komolyan gondolják a dolgokat, én pedig senki idejét nem akarom fölöslegesen húzni: inkább olyan lányokat keressenek helyettem, akivel boldogan leélhetnek egy életet :)

2015. nov. 22. 00:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!