Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, ha nincsenek...

Mit tegyek, ha nincsenek barátaim, max haverok? Sem barátom (fiúm) 16/L (bővebben lent) Lehet hogy kicsit hosszú lesz.

Figyelt kérdés

Igazából alsós koromban és 6-7.-ben egyáltalán nem voltak sem barátaim,de még haverok sem.

A korosztályommal valahogy nem igazán jövök ki,valamiért még a normálisabbakal sem...

Érettebbnek nem igazán tartom magam náluk,sőt néha sajnos úgy érzem,1-2 szempontból talán nem olyan érett... Maximum másnak érzem magam,mármint sok dologról úgy érzem talán komolyabban gondolkodom,nem vagyok képes embereket kiközösiteni,lenézni azért más mint az átlag,van pár dolog van amivel nem igazán vagyok képben,pedig a korosztályom igen.

Alapvetően a sulin kivül elég nyitott,közvetlen vagyok,de az iskolában ez nem megy,a korosztályom többsége is inkább csak kiröhög,kibeszél,beszólogat.

Többnyire nem igazán érdekelnek a témák amiről beszélnek,hogy pl XY lek*rvázta Y-t,vagy hogy ki hol volt bulizni,ki kivel jár együtt,kivel feküdt le,mi volt az X sorozatban stb,és nem is igazán akarok ezeknek utánanézni,mert nem érdekel.

Viszont nem itélem el őket,én is szeretek bulizni,inni(mondjuk nem hányásig,és úgy hogy másnap fogalmam sincs mi történt),szeretek sok mai zenét,bár én magam nem vagyok valami poéngyár,vicces tipus,de lehet velem hülyéskedni is,de valamiért mégsem jövök ki velük.A haverjaim is fiúk,illetve hát férfiak 20-32 éves kor között.Lehet,hogy ez durva,valahol én is annak tartom,de ennek az az oka hogy jól eltudok velük beszélgetni,jól kijövünk,többnyire kiállnak mellettem.

Csak valahol őket is inkább hanyagolnám,mert többségük,amellett hogy kedvel,jól kijövünk,szexet szeretne tőlem,ezt egyszer tudtomra adták,nem történt egyikükkel sem semmi,amúgy különösebben nem nyomulnak,de mégis zavar.Lehet hogy furcsa,hogy én ennek ellenére is találokozom velük,kb csak azért nem hanyagolom őket teljesen,mert akkor megint ott tartanék hogy még csak ilyen haverjaim sincsenek,egyedül vagyok,és akkor talán még igy is jobb.A lányokkal a korosztályomból még inkább nem jövök ki,az idősebb nőkkel eltudunk beszélgetni,de

tekintve hogy inkább fiúk/férfiak társaságában vagyok,nem sok idősebb nőt ismerek,csak egyet,és bár jól elvagyunk,nem alakult még haveri kapcsolat sem ki.

Csak igy is hiányoznak az igazi barátok,és egy párkapcsolat is.A korosztályomban levő fiúknak egyáltalán nem tetszem,sőt,bár őszintén szólva ők sem nekem.

Most van egy srác mondjuk akinek elvileg tényleg tetszem,de van ennek is két akadálya:1.Ő is 24 éves,és nem

tudom igy mennyire akarhat komolyat tőlem,bár nem úgy látom hogy csak játszani akarna velem...

2.Ha néha beszélgetünk,jól kijövünk,de nem tudom milyen lenne,ha együtt lennénk.

Bár nekem is tetszik,de tartok tőle hogy esetleg nem illünk össze,mert igazán különbözőek vagyunk,ő picit kevésbé hajlandó komprumisszumokra,én nyitott,ő zárkozottabb,én "járkálós",ő otthonülősebb,ő komolyabb,én kicsit azért lazább vagyok.

Szóval nem tudom mit tegyek ezzel kapcsolatban sem,mert lehet megbánom ha elszalasztom a lehetőséget,de lehet azt bánnám meg ha összejönnék vele.

Na meg itt a számomra fő probléma,hogy hogyan szerezhetnék igazi barátokat,akár a korosztáylomból,akár az idősebbek közül?



2014. júl. 21. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Nem akarlak elkeseríteni... 90%, hogy ő is csak dugni akar.
2014. júl. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ezzel én is így vagyok ahogy leírtad, azzal a kivétellel, hogy nem csak az idősebbekkel, hanem a nálam fiatalabbakkal is kijövök, velem egykorúakkal viszont nincs beszédtémám. Amit én szeretek - azt ők nem, én nem szeretek mások magánéletéről beszélni - ők igen, stb.

Van néhány velem egykorú haverom (már-már barátom), akikkel el tudok beszélgetni, vannak témáink, de pl. a jelenlegi osztálytársaimmal abszolút nem tudok.

17/f

2014. júl. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1.Hát igen,ez is lehetséges...

2.Őszintén szólva nem nagy vigasz,de legalább nem csak én vagyok igy vele...

2014. júl. 21. 22:35
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem lehetséges, biztos. Ebben a korban még 2-3 év is sokat számít, nem hogy 8. 24 évesen ő gondolom már dolgozik, vagy egyetemre jár, teljesen mások a prioritásai, mint egy 16 éves lánynak.


A személyiségeddel nem hiszem hogy baj van, rengeteg hozzád hasonló barátom/barátnőm van, mégis kijönnek a saját korosztályukkal. Lehet, hogy te vagy nagyon elutasító velük szemben.



16/f

2014. júl. 22. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!