Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg rosszul csinálom?...

Tényleg rosszul csinálom? Nincsenek hosszú távú életcéljaim, mert mindent megvehetek, ami kell és nem szeretnék családot? Rokonaim azzal jöttek, hogy jujj de meg fogom bánni.

Figyelt kérdés

Szögezzük le,hogy nem érdekelnek a primitiv irigykedő kommentek,mert nem fájnak.


21/L vagyok.

Igen,apum tolt alám mindent.Már a szüleim sem dolgoznak pár éve.Vannak befektetéseik,jó pár bankszámla,állampapír minden..


A kérdés meg az,hogy tényleg megbánhatom azt,hogy csak utazok,utazok,fotózok,járom a nagyvilágot,pénzt költök szórakozok,hobbizok egész életemben?

Van érettségim és van 430 pontom,de nincs szükségem egyetemre.

Nem akarok családot,miért cseszegetnek vele,hogy magányosan fogok meghalni?Kit érdekel?Vannak barátaim.


2012. márc. 17. 15:48
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
65%
Én szívesen élnék úgy mint te, és én sem akarok családot. Egy dolog kívételével: a pénz bármikor elúszhat. Ezért jó a biztosítás, ha te is tudsz dolgozni, van végzettséged. Ha valaki piszkál, ne foglalkozz vele.
2012. márc. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
80%

Így van, rosszul csinálod. Ahelyett, hogy élvezed az életet, inkább aggódnod kellene azon, hogy jujj mi lesz ha, és rosszul érezni magadat, és szenvedni...

Ironizálok, remélem érthető. :)

2012. márc. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
57%
Jól csinálod. Én is igy élek. Én egyetemre mentem ugyan de inkább csal presztízsből. A dr.i címért. Utólag felesleges volt ugy se használom semmire. Szerintem mindenki igy szeretne élni. Én gyerekkoromban nem így éltem még de remélem mindig így fogok.
2012. márc. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
76%

Nem csinálod rosszul.Még fiatal vagy, éled az életed. Ebben igazad van. Én a helyedben azért valamilyen karriert csinálnék, ami érdekelne, amiben jobb vagyok, mint mások.

Csak van, amit szívesen csinálnál?


Az, hogy családot, gyereket még nem szeretnél, az sem gond. Majd ha megtalálod életed párját, a lelki társad, ráérsz ezen gondolkozni. :)


Addig utazz, szórakozz, s vágj bele valami frappánsba. :)

Sok sikert.

28/L

2012. márc. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
88%
általában az ember jobban megbecsüli azt, amiért megdolgozott, mert tudja, mennyit fáradozott érte, a te kezedből meg csak kifolyik a pénz, és nem érzékeled, hogy mennyit költesz, a hobbijaidra. persze jó dolog, hogy ilyen fiatalon bejárod a világot, szerzel egy kis élettapasztalatot, de a szüleid sem lesznek örökké, hogy finanszírozni tudják ezt.
2012. márc. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
87%
Most még csinálhatod, mert fiatal vagy, de később eléggé unalmas lesz. Van barátnőm aki nagyon gazdag és tele van élettel, tervekkel, hát sokkal szimpatikusabb, mint a te hozzáállásod, pedig a kisujját se kéne mozdítania, az apja orosz üzletember. Egyébként már volt ez a kérdés és törölték, mert kamu volt.
2012. márc. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
65%
Ha meghalnak a szülei ő örököl mindent na akkor lesz igazán gazdag. Egy része aranyban egy része ingatlanban meg a bankszámlák amikről bőven költekezhet. Én azon gondolkodom Amerikába kóltözöm majd. Miami partjainál élni csodás. Eddig csak pár hónapot voltam de visszavágyom
2012. márc. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem az a fajta munka, amit szeret az ember, a hobbyja is egyben. Én semmiképpen nem mondanék le a hobbymról akár van pénzem, akár nincs! Arról már nem is beszélve, hogy a munka önbecsülést ad. Biztos nem tudnék egy életen át hawajozni.
2012. márc. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
68%
Most dicsekszel? Ha nem hiszed el a rokonoknak, hogy másként kellene élned, akkor mit akarsz tőlünk? Hogy nem akarsz családot, gyereket, de mi van az emberi kapcsolatokkal. Szerelmes voltál már? Érzelmileg milyen állapotban vagy? Barátok csak addig vannak, amíg nekik is nem lesz családjuk, aztán már csak a család a fontos! Nem fognak veled menni bulizni!
2012. márc. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem a szüleid fejében van bibi, hogy ennyire szarnak rád. Egyszer találkoztam egy milliárdos lánnyal, mármint apuci volt az. A lánynak 6 általánosa volt, de hát minek tanuljon, még az ükunokák is gazdagon fognak élni. 30 évesen a lány béranyát akart keresni, mert biztos fáj a szülés.Ha nem ismerem, el se hiszem. Szerintem a szüleidben lehetne annyi, hogy ne engedjenek csak úgy kallódni.

Egyébként te vagy, akinek meghalt a párja?

2012. márc. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!