Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok erről, ha...

Mit gondoltok erről, ha valaki állandóan azt hiszi, hogy mások meglopják, bejárnak a házába, lehet ez egy komolyabb pszichológia betegség előjele (paranoia, csak képzel dolgokat)?

Figyelt kérdés

Az ismerősöm, akinél vendégségbe voltam előzőleg, felhívott, hogy eltűnt valami a házából, és engem kikérdezett, hogy véletlenül nincs-e nálam az ő holmija.


Engem ezzel eléggé felbosszantott, mivel én tényleg soha semmit nem vettem el megkérdezés nélkül mástól, soha nem loptam senkitől se. Eléggé rosszul esett, és ő többször azt hiszi, hogy őt állandóan meglopják, mert nem találja a dolgait. Szerintem valami pszichológiai baja lehet. :(



#paranoia #képzel dolgokat #meglopják
2015. nov. 22. 04:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet a memóriájával van gond,elrak dolgokat valahova,aztán nem emlékszik,és azt hiszi a vendégsereg a ludas.

80 év felett,nem kirívó.

Hány éves az ismerősöd?

2015. nov. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
44 eves no
2015. nov. 22. 07:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez nem az elojele, ez maga a paranoia. Kenyszerkepzetei vannak, kezelni kene. Keruld el, mert barmikor ujra megvadol, akkor is ha nem jartal nala ('biztos lemasoltad a kulcsomat a multkor').
2015. nov. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vicces vagy Béla :)

Remélem hasznàlod a takaritos rongyaimat majd az uj keconkba :)

Csak vicceltem mert én maradok de jöhetsz a szomszédba..

2015. nov. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

44?

Akkor a kora nem indokolja,paranoia,mint írták előttem is.

Jobb lesz,ha elkerülöd messziről,csak a gond lesz vele a későbbiekben.

Azt írtad,csak ismerős,tehát nem barát,így könnyen lepattintható,ne foglalkozz vele.

2015. nov. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!