Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok egy ilyen lányról?

Mit gondoltok egy ilyen lányról?

Figyelt kérdés

Nyolcadik osztályos, pár hónapja lett 14 éves. Kívülről kedves, szép, aranyos lánynak néz ki, viszont: cigarettázik már egy éve, néha a barátaival megisznak egy sört, a szája általában pirosasra van festve. Gyakran rondán is beszél. Nyáron szinte csak olyan pólókba jár, amelyekből kilóg a hasa.

Félreértés ne essék, nem rólam van szó, csak az iskolámba jár egy ilyen lány és szerintem elég gáz és helytelen amit csinál. Tudom, hogy mostanában több fiatal cigizik meg iszik piát, de azért még csak nyolcadikos és nem most kezdte...


2015. nov. 22. 16:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy mit gondolok. De azt sem értem, hogy téged miért foglalkoztat a téma.
2015. nov. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az, hogy rondán beszél elég kiábrándító, meg őszintén szólva nem tudom, honnan van pénze 1100 Ft-os doboz cigikre. A sörrel nincs gond, főleg ha csak néha a barátaival. A vörös rúzst én személy szerint nem szeretem, de gondolom nem az a kérdés, tetszene-e.


Az ilyenekből lesznek 10 év múlva, akiket ha megkérdezel, hol dolgoznak, sejtelmesen annyit fog válaszolni, hogy "táncolok". :D vagy valami kulimunkát végez, és azt gondolja, hogy orális szexszel magasabb fizetést fog kapni.

2015. nov. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!