Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez szerelem vagy csak simán...

Ez szerelem vagy csak simán rajongás?

Figyelt kérdés
Van egy kedvenc énekesem (a nemét nem mondom el, ahogy az enyémet sem). Már majdnem egy éve ismerem jobban meg ismerem a dalait, de fél éve szeretem jobban. Ha megyek az utcán és valahol hallom egy dalát, egy boltban például, akkor boldog leszek és elmosolyodok. Szinte mindig csak rá tudok gondolni, álmomban is szerepelt már párszor. Ha a koncertjei után odamegyek hozzá, mindig zavarba jövök, de természetesen nagyon örülök, hogy ott lehetek. Ha egy ideig nem tudok a koncertjére menni vagy nem látom, hiányzik. Folyamatosan, amikor csak tehetem, az ő dalait hallgatom, nem unom meg őket. Ha nem hallom egy nap egyik dalát sem, akkor hiányérzetem van. Nagyon nagy kedvencem, nagyon szeretem. Van párja, de én boldog vagyok, hogy boldog a párja mellett. Szerelmes még nem nagyon voltam. Ez olyan, mintha szerelmes lennék vagy csak egy sima rajongó vagyok? Kedvencem sem volt soha ezen kívül...
2015. nov. 24. 07:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Majd kinövöd kislány:D
2015. nov. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Magyar? Ismer téged?
2015. nov. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sztem mndenkinek egyértelmü, lány vagy.

Szerelembe nem tudsz esni, ember ismerete nélkül.

Ezmég vonzódás sem, csak rajongás.

2015. nov. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Rajongás vagy vonzódás mert gondolom külsőre is tetszik, a szerelem nem ez.
2015. nov. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bár már nem vagyok tini, az én életemben is van két olyan sztár, akikkel kapcsolatban hasonlóak az érzéseim. (Egy színész és egy énekes) Esetemben ez nem szerelem, de nem is sima rajongás. Inkább úgy tudnám leírni, hogy a nyilatkozataik/munkásságaik alapján, mind szakmailag, mind emberileg kiemelkedően tisztelem őket. És ezáltal valamelyest példaképként tekintek rájuk. Hatással vannak rám, de ettől függetlenül megvan a saját normális kis életem. Vannak barátaim, dolgozok, stb. Szóval azért nem körülöttük forog minden. Egyébként mindketten velem ellenkező neműek. De mint írtam, nem emiatt szerettem meg őket.

Szerintem nálad is hasonló dolog lehet a háttérben, de mivel még nagyon fiatal vagy, nem tudod pontosan mi is ez az érzés. Remélem tudtam segíteni :)

2015. nov. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én 12 éves lány vagyok és ugyanez történt velem is csak nekem kedvenc színésznőm van. Ezt senki nem tudja megmondani hogy szerelem vagy rajongás. Én mindig letagadom hogy "á ,csak a kedvenc színésznőm, tetszik az alakítasa,stb" de nekem azért tetszik mert szép. Nekem is volt már olyan, hogy olyan darabot néztünk amiben nem játszik és szó szerint hiányzott a színpadról. Legszívesebben úgy néznék ki mint ő, ott lennék ahol ő, azt csinálnám amitő, teljesen rá vagyok szállva. De ő nem tud rólam. Szóval ugyanaz a helyzetem mint a tiéd , ha van kedved írhatsz részletesebben erről privát üzenetbe, lehet hogy úgy tudnék segíteni többet.

12L

2016. jan. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!