Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet, hogy egy bunkó,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet, hogy egy bunkó, nagyszájú ember, egy kedves, csendes emberrel jön össze párkapcsolatra? Hogy bírják egymást?

Figyelt kérdés

Meglepődtem. Az osztálytársam egy beszólogatós nagyszájú kis r*bnc! Aki mindenbe bele okoskodik, Ő szólal meg elsőnek, ha valami van, és beszólogat nekem! Amikor semmi köze hozzám, vagy az adott dologot, de ő az aki hangosan kárörvendezik mikor valamit elrontok!


És találkoztam a pasijával, és nem is tudtam, hogy Ő az, csak a suliban várakozott, és elkezdtük dumálni. Utána láttam, hogy jön az osztálytársam, és kiderült, hogy ez a pasija volt!


És elakadt a lélegzetem! Ez a gyerek pont az ellentéte! Csendesen beszélt, kedvesen, érdeklődően!

Róla nem tudom elképzelni, hogy oda megy valakihez és elkezdi sértegetni!


Hogy lehet az, hogy egy ilyen nagyszájú liba, aki mindenbe beleugat, egy olyan fiúval jár, aki rendes, csöndes, és szelíd?

Hogy bírják ezt?


2014. márc. 4. 08:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát neked most vagy a csaj tetszik, vagy a pasi. A nemedtől függ... :)
2014. márc. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha fordítva lenne, és a pasi lenne a nagyhangú, akkor van esély arra, hogy a kis nyugis ember megváltoztatja a derűjével és békéjével, de mivel fordítva van, igy szerintem esélytelen.
2014. márc. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az ellentétek vonzzák egymást :)

Ha mindketten nagyhangúak lennének, valószínűleg nem tudnák elviselni egymást, mert mindig veszekednének, kiabálnának egymással.

Lehet, hogy pont az tetszik nekik a másikban, hogy más, mint ők. Kiegészítik egymást.

2014. márc. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Jól mondta az utolsó válaszoló!: ,,Az ellentétek vonzák egymást!" ;)
2014. márc. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az ellentétek vonzzák egymást mindaddig, amíg nem mennek egymás idegeire és akkor már bukik az egész.
2014. márc. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az ilyen kapcsolatoknak sokszor sokkal mélyebb tényezői is vannak, mint elsőre gondolnánk.


Egyrészt az ilyen nagyszájú viselkedés nem ritkán védekezés is tud lenni. Ismertem nem egy olyan embert, aki a felszínen egy nagyszájú, arrogáns, flegma tahónak tűnt, majd jobban megismerve kiderült, hogy valójában egy hiperérzékeny személyiség, aki így védi magát a sérüléstől; azaz egyfajta komplexusa manifesztálódik a bunkó viselkedésben. Egy ilyen ember mellé gyakorlatilag mindig egy csendes, türelmes ember kerül, akiről lepereg a nagyszájúság, van türelme eltűrni az arrogáns viselkedést, és többek között emiatt a sérülékeny személy bízik benne, ezért vele nem így viselkedik.


Azt is simán el tudom képzelni, hogy ez a csendes fickó rendelkezik egyfajta tekintéllyel, amiért a csaj felnéz rá. A lány a pasival szemben sokkal másképpen viselkedik, mert számára a pasi egy példakép. Ez gyakorta az előbb felvázolt helyzettel együtt jár: a pasi kiegyensúlyozott, nyugodt, türelmes, nem bántja a csajt, csak példát mutat neki, emiatt a lány a látszat ellenére nagyon is tiszteli és felnéz rá.


Ezen kívül pedig a saját bőrömön tanultam meg, hogy az ilyet nem szabad felszínesen nézni. Rólam és a feleségemről is az volt a minket nem, vagy csak felszínesen ismerők véleménye, hogy a nejem nagyon ostoba, hogy egy akkora tahóval van, mint én, aki nem tisztelem őt, folyton kioktatom és bunkó vagyok vele. Az az érdekes, hogy aki később jobban megismert bennünket és belelátott kicsit a kapcsolatunkba, azóta azt vallja, hogy irigyeli az asszonyt. Szóval azért, mert első blikkre egy bunkónak tűnik a csaj, még nem jelenti azt, hogy párkapcsolaton belül ne lenne nagyon jó partner.


És persze simán lehet az is, hogy valami oknál fogva a srác az ilyenekre bukik. Szereti a harsány nőket, és nem zavarja az, ha ennyire arrogáns és tudálékos. Az is lehet, hogy a csaj tényleg ennyire egoista, csak a srácnak nincs elég önbecsülése, és önjelölt mártírként létezik a kapcsolatán belül, mivel ő maga úgy gondolja, neki ez jár. Ebből is tudnék egy csomó példát mondani.


Szóval arra akartam kilyukadni, hogy ezer meg egy okból is egymás mellé kerülhet két ennyire ellentétes ember, de a felszín vizsgálgatása szinte sohasem tárja fel a valódi okokat. Ebből csak következtetni lehet, mi van a felszín alatt. Ha érdekel, akkor figyeld meg őket, hogyan néznek egymásra, ha összevesznek, az hogyan zajlik le, és hasonlók.

2014. márc. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!