Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Én egy elég nagyszájú, harsány...

Én egy elég nagyszájú, harsány, szókimondó, feltűnő lány vagyok hogy hódíthatnék meg egy csendes, visszahúzódó fiút?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy elég erős egyéniségem van és ha eddig tetszett valaki akkor játékosan pimaszkodtam, nyíltan flörtöltem, viccelődten, kacérkodtam de úgy érzem, ezzel a szerény sráccal nem lehetne így bánni, mert nemcsak hogy megijedne, hanen taszítaná ez a fajta közeledés. Nem tudom hogy viszonyuljak hozzá, nagyon finoman, aprólékosan haladjak felé? Vajon lehetne esélyem nála, ha elnyomom a személyiségem és próbálok szolidabb lenni?
2015. febr. 15. 00:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
38%
Látjátok ti, visszahúzódó fiúkák, van esélyetek! :))
2015. febr. 15. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Az jó ahogy leírtad ! hány éves vagy elég nagyszájú, harsány, szókimondó, feltűnő lány???!!!
2015. febr. 15. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
75%

Én is hasonló vagyok szóval segitek! A visszahuzodas sajnos arrol szol hogy új környezet, nem törödtek veled és nem tapasztaltad meg igazan a tarsasagi eletet, félsz attol hogy te nem vagy olyan jo mint a tobbi es ahelyett hogy beegetned magad pl:rossz viccek.. Meghuzod magad hogy inkabb legyen igy mint az egesz...es felnek attol hogy egy lany nem tartja rleg jonak oket es ha megismeri akkor megutalna stb.. Szóval előszőr úgy menj oda hozza hogy lehetőleg kisse halk legyen a beszeded es kerdezd meg tole (ha nem szokott mászkálni) hogy (lehetoleg ha egyedul van mivel a vissza huzodok nem nagyon bírnak megnyilni egy lány előttha mas is van a kornyezetukben) "szia mit csinálsz itt egyedül...?" valoszinuleg az lesz a válasza hogy "á semmit.." utana kezdj vele beszelgetest kezdemenyezni ugy hogy tedd hozza hogy "én szeretnék veled beszelgetni.." aztan kezd kicsit meggyozni arrol hogy annak ellenere hogy te ez a hatarozott fajta vagy te szeretnel ismerkeni vele.. Probalj nem ramenos lenni a fiuval és ne rangasd el az elejen sehova egy dugott helyre beszelgetni ha masok is ott vannak mert az ijedosek nem nagyon szeretik ezt. Mikor kettesben beszelgetsz vele ne nagyon eroltesd hogy o kezdje a meselest az eleterol (mar ha sikerul beszelgetnetek) mert addig nem nagyon szeretnek meselni magukrol amig nem ismerik meg azt hogy mit szeret a lány mert felnek hogy uncsi az amit ok meselnek ezert elotte kell egy tamasz hogy a lany mit szeret ha már kicsit megnyilt akkor kerdezd meg hogy volt-e mar baratnoje es tedd hozza hogy nem fogod kissebbnek nezni azert ha nem.. Utana tegyel ra utalasokat hogy nekem sem volt sok baratom... De persze ha volt akkor ne.. Azt semmk keppen ne kerdezd meg az ismerkedes soran hogy szűz-e még.. Mert attol nagyon zavarba jonnek.es azt se hogy te tetszel-e neki... Mert ha szégyenlős akkor nem nagyon fogja azt mondani hogy igen de azt sem hogy nem mert akkor megbántana teged es itt megakadna... Ha jobban megnyilt akkor tegyél rá utalasokat (szóban) hogy tetszik neked.. Mikor meglatod menj oda hozza es te kezdemenyezz beszelgetest mert ők nem nagyon mernek. Fontos hogy akkor is olyannak lásson téged mikor nem veled van... Az ilyen fiuknak leginkabb a kedves aranyos lanyok jonnek be mert ha a nagyszajuak akkor nem lennenk visszahuzodoak.. Az is fontos hogy ha valami kulso torzulasa van pl: rosszul allo szemoldok vagy bármi akkor te is mutass neki valamit ami rajgad nem nez ki jol..

Es ez bizalmat ad nekik... Na... Kb ennyi lenne az eleje roviden tomoren... Bocsanat ha a srácot egy abszolút vissza huzodo kis félősnek állitotam be de ez az én példám volt :( sajnos 1 eve kb ilyen voltam de azota fokozatosan nyilok meg... Ez a kis szoveg kb 43 perc alatt irodott telefonnal :) szoval nagyon remelem hogy tudtam segiteni... Ha sikerult amit leirtam szoljnés mondom a kovetkezoket + jo lenne tudni hany evesek vagytok.. Üdvözletem és sok sikert hogy megszerezd :) szolj ha hasznos volt a szoveg es nagyon szivesen segitek! Fd

2015. febr. 15. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
És még egy dolog amit kihagytam... Ha abszolút félős a srac soha ne mondj olyan vicceket neki mint amit a szabadnézetűnek mondanal hogy pl.: haha jo vicc akkor sz*pd le te b*zi... Velük normalisan kell visselkedni kullonben nem nyilnak meg.. Szoval legyel vele kedves es megerto es ne vidd/vedd ra olyan dolgokra amit csak a bevallalosak szoktak csinalni... Es meg1x bocsanat hogy abszolút félősnek állitottam be a fiut de mondom :) ez az én esetem VOLT sajnos... Úgy tetszik hogy egy ilyen lany is erdeklodik még ilyen fiu utan :) F
2015. febr. 15. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
És még 1 fontos! Ha véletlen olyat mond neked tudat alatt ami neked sértő akkor ne kezd el szidni vagy ócsárolni! Ő még nem ismer téged annyira. És mosolyogj sokat! :) F
2015. febr. 15. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%
Sajnálom megint én vagyok :D annyira faradt voltam a szoveg irasa kozben hogy néha elfelejtettem hogy egy lány szemszögéből írok :D pl: "utalj ra hogy tetszel neki" na azt fordítds at "utalj ra hogy tetszik neked" :D ha talalsz még ilyen furcsasagot azt fordítds át :) Bocsánat! F
2015. febr. 15. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Énekeld neki el ezt, szerintem megoldódik egyből a probléma :)

https://www.youtube.com/watch?v=vafpeSvU0DA

2015. febr. 15. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
77%

Atya Isten #3-6!

Kreáltál egy útmutatot "Hogyan vágjunk haza valakit?" cimmel!


Egyszerűen felszinesen gondolkodtok!


Miért akarja minden áron megszerezni a az ellenkező beállítottságu srácot?

Kérdi, elnyomjam magamban a személyiségem? (Addig!)


Mert birtokolnia kell! Elég eltorzult szemilyégnek tűnik! Elnyomja magát, ergo HAZUDIK! Kivetit egy hamis képet magárol. DE A KAPCSOLAT ALATT, HOGY NEM FOGJA TUDNI VISSZAFOGNI MAGÁT AZ HOLT SICHER!

A kérdező párkapcsolataiban nem társnak akarja tekinteni a partnert. Nem tud egyenranguként elfogadni valakit, fél egy hasonló személyiségtől. Vagy ingerszegény környezetben él, vagy őt magát is elnyomták. Képtelen párbeszédre, kompromisszumokra, már-már autokratának tűnik.


Az pedig hogy "erős személyiségem van"?


Ne keverd kérdező a fogalmakat!

Ismertem erős személyiségeket. De nem pejorative voltak erősek. (Ezt a részt átugornám!)


Ne keverd az erős szót azzal ...

Hogy erőszakos, a másikat elnyomó, csak nekem lehet igazam.

Hogy az élet harc számodra ahol mindig gyöznöd kell, a kompromisszumot vereségként éled meg!


Mivel ilyen személyiség nem tűri a kritikát tudom le fog peregni rólad a kérésem.


KIMÉLD MEG MAGADTÓL A SRÁCOT!

Nem muszáj tönkre tenni valakit minden áron!

2015. febr. 15. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
58%

próbáld meg, semmiképpen sem veszíthetsz vele


és semmiképpen se halgass az előbbi hozzászólókra, van köztük idióta, meg megsavanyodott megkeseredett ember... szerintem rájuk nem akarsz hallgatni...


mindenféleképpen próbáld meg, beszélgess vele kettesben,m akár facen, hívd el valahova... le fog neki esni, bár a korotokat nem írtad, azt írhattad volna..


másrészt mindenféleképpen egy jó tapasztalat lesz mindekettőtöknek ez, szóval abszolút semmit sem veszthetsz!


nem bánnám azt sem, ha a későbbiekben tájékoztatnál a fejleményekről, meg h számodra mi a hozzáálláás ebben az esetben, akár üzenetben is a kérdés linkjével mert lehet majd 1 hónap után hirtelen nem tudom miről van szó :)


22f

2015. febr. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
63%

#1: Kis naiv. A kérdés kamu, valaki provokációból tette ki egy kicsit a félénkebb srácok hamis szándékú pátyolgatására.


#8: Lájk!

2015. febr. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!