Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon lenezik, hogy katona...

Nagyon lenezik, hogy katona szeretnek lenni (? )

Figyelt kérdés
Szoval lany vagyok, nemsokara 17 eves, de mar kb. 2 eve elhataroztam, hogy erettsegi utan katonanak szeretnek menni. Tesitanarom az egyetlen ember aki tamogat, tudja, hogy mik a hataraim, szerinte felvennenek, meg hat en is tudom magamrol, hogy eleg jol tudok 'teljesiteni'. Viszont a csaladom baromsagnak tartja a dolgot, szerintuk majd ugyis kinovom ezt es valasztok egy rendes szakmat. A laktanyaban (most pl a szolnokira gondolok) mennyire nezik le a holgyeket? Tenyleg le kene mondanom errol a dologrol?

2015. nov. 27. 14:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem menj rendőrnek a katona nekem se tetszik.:)
2015. nov. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ki nem szarja le hogy mások mit gondolnak? XD Ha annyire érdekel legyél inkább varrónő vagy ápolónő. Akik nőként beálltak katonának nem ezzel foglalkoztak hogy mit gondol róla majd a társa, inkább bebizonyították hogy nem kell lenézni a hölgyeket sem. Amíg ezen gondolkozol addig ez nem a te szakmád, keress valami nyugis melót.
2015. nov. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy a seregnél a nőket lenézik, sőőőőt..

Ha te eldöntötted, hogy ez szeretnél lenni, hát csináld ezt, és adj bele mindent :)

2015. nov. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Honvédségnél irodistának jó leszel. Maximum. Mondjuk az átlag magyar katona kb. az elmúlt egy évben többet dolgozott azzal a rohadt kerítéssel, mint amennyit az életében összesen. Gyakorlatilag a magyar katonaság egy primitív, lusta csőcselékből álló vicc.
2015. nov. 28. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sok katonalány van Szolnokon :) légy nyugodtan az, szép szakma. Csak ne légy matrac.:-)
2016. febr. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

# 4 Időpont 2015-11-28 02:50

Elszerette egy katonafiú a barátnődet, hogy ennyire savanyú a szőlő?

2016. febr. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!