Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehetnek ennyire hülyék?

Hogy lehetnek ennyire hülyék?

Figyelt kérdés

Most nem akarok mr. Busta oldalára álni egyáltalán, de jár az osztályunkba több "tipikus páwa" és mind napi szinten "énekli" a páwagyerek című dalt...

Nem veszik észre, hogy róluk szól? Tényleg ennyire sötétek eggyesek?



2015. nov. 28. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:
MI az a páwagyerek dal...?várj,inkább ne válaszolj,nem akarom tudni.xD
2015. nov. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Sokszor elgondolkoztam már azon, hogy a ezek az emberek tényleg ennyire buták, vagy direkt csinálják... Nem kaptam rá választ senkitől, ők meg megsértődnek, ha megkérdezem, úgyhogy valószínűleg tényleg buták, de nem vagyok benne biztos, mert baromi nagy hülyeségeket megcsinálnak.
2015. nov. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem ez a páwaság olyan, mint a r!bancság, a ribizlik se tudják magukról, hogy azok, de magukon kivül az összes többi ribit leszólják.
2015. nov. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%
Igen, ők ennyire sötétek. Fel sem fogják a dal szövegét, csak a címét. Tini ribik is pont ezért hallgatnak Beerseewalk számokat, mert fel se fogják hogy miről szól.
2015. nov. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem pár ribi osztálytársam egyszer fogadott egymással, hogy másnak ribinek öltöznek. Mi meg csak néztünk. Életükben először normálisan felöltözve jöttek. A ribik mindig a másikat ribizik le, nem veszik észre, hogy ők is azok. Gondolom, ugyanez páwákkal. Bocs a sok ribi szóért, de gondolom, a program nem engedi teljes alakban kiírni. Az említett dalt nem ismerem, de gondolom el lehet képzelni az értelmi szintjét.
2015. nov. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*másnap
2015. nov. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!