Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az én felfogásommal van baj,...

Az én felfogásommal van baj, vagy tényleg hülyék az ilyen emberek?

Figyelt kérdés

Egy távol élő barátom nagyapja meghalt, nem tudtam felvenni a telefont, így küldött egy sms-t: "Papám meghalt :( (részletek...) :("


Most komolyan minek a """""szmájli""""? Életemben nem gondoltam volna, hogy örül, minek ide ez a hülyeség?


(Nem, nem ez a legnagyobb bajom, de már igazán kikívánkozott. Bármi szomorú hírt olvasok, mindig látom ezeket. Ilyenkor komolyan kellenek?)


2015. jún. 8. 22:17
 1/9 anonim ***** válasza:
":( " Mióta az öröm kifejezése?
2015. jún. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Éppen azért írom, hogy felesleges, mert enélkül is tudtam, hogy szomorú.
2015. jún. 8. 22:23
 3/9 anonim válasza:
Én is rakok.Mondjuk ilyen dolgoknál tuti nem tennék szmájlit. -_-
2015. jún. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
32%
Ha nincs ott a szomorúarc, honnan tudnád hogy illető somorú?
2015. jún. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem a te felfogásoddal van a baj. Ennyi szmájli manapság már alap. De aki állandóan lolozik meg xd zik, meg mindenféle hülye szmájlik na azok hülyék...
2015. jún. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
6%
szmájli = smile = :), nem ugyanaz...
2015. jún. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem a te felfogásoddal van a baj...ezzel a bánatát akarta kifejezni még akkor is hagy egyértelmű...
2015. jún. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Értem, mit mond a kérdező: hogy felesleges. Szerintem igaz is meg nem is. Egyrészt ő nyilván erősen hangsúlyozni akarta, ezért tett, neki ebben van igaza. Neked meg abban, hogy persze, nyilván magadtól is érted. Itt inkább hangsúlyozó szerepű.
2015. jún. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nyomatékosítja a mondandót, vagy esetünkben külön, szavak nélkül közli, mennyire vigasztalan. Én se vagyok mai darab, csak igyekszem érteni a mindenkori jelen áramlatait. És azért ennyire még sikerül.
2015. jún. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!