Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Önbizalomhiány egyik napról a...

Önbizalomhiány egyik napról a másikra?

Figyelt kérdés

Tavaj ilyenkor nulla önbizalmam volt, de félév körül rendbejött. Egés nyár végéig, sulikezdésig, mostanáig jó volt minden, pörögtem, mosolyogtam, de ma észrevettem, hogy gyakorlatilag a saját haverjaimmal nem merek poénkodni és a szemébe nézni.. Egyszerűen nem értem magamat, azt hittem a tavaji hullámmal egy életre letudtam ezt az önbizalomhiányosdit... De most akkor mi van? Lehet ez csak szimplán a betegség, láz velejárója, és ha meggyógyultam, elmúlik?

Segítsetek lécci!!



#nevetés #félelem #Önbiualomhiány
2015. nov. 28. 23:08
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és tök átlagos 15 éves lány vagyok, külsőmmel nincs baj, barátnőim szerint jófej vagyok... Ezért sem értem, mert az eszemmel tudom, hogy nem kéne szarul éreznem magam.
2015. nov. 28. 23:12
 2/2 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a hormonok :)

Ne vedd magad túl komolyan, és ne agyalj annyit az élet dolgain! Gondolj arra, hogy egyszer majd túljutsz életeden ezen szakaszán. Mindenki küszködött itt nehézségekkel és furcsaságokkal egyaránt.

Amikor én tini voltam, magam sem akartam elhinni, hogy a hormonok közrejátszhatnak, de tényleg azok teszik :)

Nyugi, biztos jófej csajszi lehetsz, főleg, ha a barátaid is azt mondják rólad! Maradj mindig vidám!

És egyébként igen, a láz is okozhat ilyesfajta tüneteket szerintem... nem érzed jól magad a bőrödben, felszökik a hőd, és ilyenkor kb azt sem tudod hogy mi történik veled és körülötted..

2015. nov. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!