Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Múlt már el másnak is egyik...

Múlt már el másnak is egyik napról a másikra az önbizalomhiány?

Figyelt kérdés

Eddig betegesen önbizalom hiányos voltam, aztán ez egyik napról a másikra átment.

Nem mertem emberekkel beszélni, se ismerőssel, se ismeretlennel, ma meg simán beleszóltam a mikrofonba a barátom tesójának hogy "Szia Xy" (máskor úgy kellett könyörögni), nem mertem smink nélkül mutatkozni mások előtt, most itt ülök egy baráti társaságban totál no makeup, és végre úgy érzem, én is vagyok olyan, mint mások.

Valamint volt bennem némi megfelelési kényszer, némi vásárlásmániával fokozva ("ha ezt megveszem, jobb leszek").


Tényleg elmúlhat egyik napról a másikra, vagy most csak egy jobb időszakom van, és vissza fog térni?


2014. máj. 18. 22:12
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!