Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan változhatnék meg?

Hogyan változhatnék meg?

Figyelt kérdés

Két nagyon közeli barátom van és szerintük rengetegszer menekülök az önsajnálatba. Nagyon szeretnék megváltozni, de nem tudom hogyan kell. Olvastam rengeteg cikket az energia vámpírokról, illetve a pozitív gondolkodásról, csak valamiért vagy nem ragad meg bennem úgy, vagy nem tudom alkalmazni (még)!

Hogyan tudnék gyorsan és keményen változni? Mert már nagyon unom ezt a "szerepet" és szeretnék boldogabb lenni. (no persze az sem ártana, ha a barátaim észrevennék rajtam az igyekezetet és az akaratot is)


Könyv, orvos vagy bármit ajánlhattok a figyelmembe! Köszönöm!



2015. nov. 22. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Roppant egyszerű! Ne sajnáltasd magad.
2015. nov. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én ezzel foglalkozok: Embereknek segítek boldogabb lenni. Ez életcélom.

Élet helyzet realizálásával.

Ha segítség kell, írj nyuodan. Sok embernek változtattam már meg életét.

2015. nov. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

kétszer gondold meg, hogy mit mondasz ki, és ha nem valami pozitív, akkor inkább ne mondd ki.

Persze ezt úgysem lehet megvalósítani, de ad egy irányt.

2015. dec. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szerintem menj el a pszichológushoz, és beszélgess el vele. Lehet, hogy sokat segítene! :)

Emellett, légy sokat a szeretteiddel, és zárd ki az életedből azokat, akik rossz hatással vannak rád. És figyelj arra, hogy te se légy rossz hatással a barátaidra! :)

2016. jan. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1) ird le az egyik fuzetetbe azokat az oromoket amiert halas vagy.

2) figyeld meg a korulotted levo aprosagokat. A viragboltos szines kirakatat, ahogy a napsugar ravilagit a feher hora, a melletted elsetalo rozsaszin kotott puloveres kiskutyat, mikozben a massziv 100 kilos gazdija napszemuvegben es bordzsekiben van. Becsuld meg ezeket.

3) vezess naplot! Ott kiontheted a szivedet, es utana sokkal megkonnyebbultebben fogod erezni magad.

4) eldd meg a jelent. Ha van egy csomag ropid elegedj meg vele es lassan ropogtatva elvezd ki az izet, ne azon gondolkodj hogy "miert nem volt nalam annyi, hogy tobbet vehessek?"

5) ha valami bant ne gondolj rogton a vilag vegere -elobb az ehezo gyerekek Ugandabol, az Indiaban levo ferfi terror a nokkel szemben, a 2. vilaghaboruban meghalt zsidokra...ahhoz kepest egy pohar eltorese semmiseg.

2016. jan. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!