Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ráírtam egy lányra FB-on,...

Ráírtam egy lányra FB-on, hogy tudunk e találkozni valamikor, azt mondta igen, de már egy hete nem ír vissza semmire. Ez egy jel lenne, hogy le akar koptatni? 15/F

Figyelt kérdés
Alapból nincs sokat fent, de azért volt már azóta, de nem írta a rendszer, hogy látta az üzenetem.

2015. nov. 29. 00:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez azt jelenti sajnos.
2015. nov. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem ez az jelenti, hogy mafla vagy. Ha pozitív választ adott, akkor neked kellene megtenned a következő lépést is, nem gondolod. Te akarsz vele találkozni, s ő forszírozza? Ő ugyanúgy hiheti, hogy nem vagy komoly, mint te. Sőt!
2015. nov. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
2.-nak: Azt írta a kérdező, hogy azóta nem ír neki vissza a lány semmire! Tehát akart volna már tovább lépni, de nem válaszol a lány!
2015. nov. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%

Hát én lány vagyok és egy fiúval jártam hasonlóképpen facebook-on..Egyik nap még normálisan beszéltünk, aztán másnap ráirtam és nem mutatta, hogy látta volna az üzenetemet, majd megint irtam neki, de azt se nézte meg és nem is válaszol rá, pedig több, mint egy hete volt és mindig ki van irva chaten, hogy pl. 2 órája is fent volt, meg ilyesmi...Lehet, hogy szarakszik a fb?..:/ Ahh, mondjuk akkor már a fél ismeretségi köröm eretvágott volna, szóval szerintem bele kell törődnünk, hogy nem akarnak velünk beszélni T_T Ez van :c

18L

2015. nov. 29. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem akarom zaklatni, nem írok rá többet, ha úgy sem akar visszaírni felesleges, de azért még reménykedem :).
2015. nov. 29. 01:11
 6/11 anonim ***** válasza:
34%

És mi lenne, ha a Fh@szbúkot kihagyva, email-ben, chat-en, esetleg telefonon próbálnátok meg kommunikálni?

Amúgy:

* tudunk-e

2015. nov. 29. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ha facebookon nem akar visszaírni akkor e-mailen sem fog és máshol sem, a telefonszáma pedig (még) nincs meg.
2015. nov. 29. 01:25
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
akk minek írsz rá ha nem is ismered?
2015. nov. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy nem ismerem?
2015. nov. 29. 13:34
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha többször fent volt és nem nézte meg az üzeneted, akkor szándékosan teszi. Hallgatólagosan akar lerázni és udvariasságból mondott igent. Úgyanígy jártam csak engem sokkal durvábban vertek át.
2022. máj. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!