Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem akar velem találkozni?

Nem akar velem találkozni?

Figyelt kérdés

Van egy netes "barátom" már egy éve,de még nem beszéltünk élőben meg telefonon se,de neten minden nap.. messze lakunk egymástól és ezért még nem taliztunk.. párszor már mondta,hogy jó lenne talizni,de így abba is maradt..most meg már barátnője van :S

L


2015. aug. 6. 00:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Attol mert bnoje van meg siman talalkozhat veled barati celzattal
2015. aug. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval, az még nem kifogás, hogy barátnője lett az illetőnek. A baráti kapcsolat is éppen ugyanolyan fontos, mint a szerelem. A kapcsolat az kapcsolat, mindkettőt közösen kell ápolni, mert ha egyoldalú a dolog, akkor előbb-utóbb a felek külön utakra lépnek. Ha már egy éve barátok vagytok, az viszonylag elég hosszú idő ahhoz, hogy véleményt alkossatok egymásról és gondolom egyfajta bizalom is kialakult már köztetek. Ha ő mondta, hogy jó lenne egy már egy tali, akkor valóban nem érthető miért nem történt még meg. A barátnő nem hal bele egy napba a srác nélkül, legalábbis még nem találkoztam olyannal, aki belehalt volna :D Hozd fel neki a témát és ha továbbra is csak kitér a téma elől, akkor én gyanakodnék a helyedben. Lehet, hogy a pasi számáranem csak barátságnak indult a dolog, azt remélte, hogy majd veled lehet valami és ezért akart volna annyira találkozni. Viszont megismert valaki mást és emiatt téged már hanyagol, és a találkozót is feleslegesnek gondolja. Ezt tapasztalatból mondom, mert átéltem. Sok férfi álcázza a barátsággal az igazi, párkapcsolatra vágyó szándékát, hogy idővel majd hátha.. Sok ilyennel volt már dolgom. Én mindig csak barátkozni szerettem volna, de mindig kiderült, hogy a. srác többet érez irántam :/ De mivel mondjuk úgy, hogy a "másik csapatban" játszom, sajnos nem jöhetett össze a dolog egyik fiúval sem :/ Általában mindig szerelmet vallottak és azt nem szeretem, mert bűntudatom lesz miattuk :S Mondjuk lehettek volna őszinték már az elején, hogy a babarátság csak álca, de akkor is..


Legalábbis szerintem nagyon úgy tűnik, hogy ő nem csak barátságot szeretett volna. De ez csak szubjektív, magánvélemény :)

2015. aug. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!