Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik erősebb, a muszlim...

Melyik erősebb, a muszlim vagy a cigány?

Figyelt kérdés
Pl ha egyik beleköt a másikba, melyik adja meg magát előbb? Vagy pl Mortal Kombat-ban.

2015. nov. 29. 07:31
 1/9 anonim ***** válasza:
94%

Mert szerinted MINDEN roma és MINDEN muszlim egyforma a csopotján belül?!?!?!?


ENNYIRE nem lehet ostoba!!!!!!

2015. nov. 29. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Hát ezt így nem lehet megmondani, viszont a muzulmánok sokkal összetartóbban (és erőszakosabbak) a vallás miatt.
2015. nov. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Felénk a muszlim győzött.

A cigány srác előkapta a kést és a saját bökőjével szúrták nyakon:D

2015. nov. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Batman az erősebb.
2015. nov. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
31%

Láttam cigányt, aki egyedül konfliktusba került valakivel, és amikor lendült az első ütés, mindenhonnan cigány ugrott elő még a bokorból is, és jöttek mint a lemingek, a rendőrautó meg sem állt, pedig mindent látott, pont arra cirkált (milyen jó! Biztonságban voltunk!) , de csak ment tovább és mi kb 100-200m-re voltunk a balhétól, de még a hátunk mögül is futottak a cigányok verekedni, sugárirányból a balhécenter felé, hihetetlen, mint valami camouflage-művészek, a semmiből ugrottak ki! Rettenetesen sokkoló volt, és az illető aki elindította az ütést nos valahol a halom alján eltűnt, mi is, mert elmenekültünk csakúgy mint a rendőrautó. (Ez Hatvanban történt jópár éve.)

Több migráns, aki itt pl kerítéseket döntögetett, teherautót és buszokat dobált kővel (nem nevezném őket inkább átlagos muszlimnak, ha lehet, és ugye enyhén szólva téves rácímkézni minden muszlimra az agresszív csőcselék címszót és a férfiak közt is csak kis százalék hajlandó provokálódni, meg persze ott is vannak a provokátorok akik a békésebbeket hergelik) viszont ezen harcosabb kedvű migránsok esélyesebbek a győzelemre hiszen a többségük háborús övezetből jött, jóllehet, még katona is volt, látta napi szinten a halált, nem riad meg pláne hogy a szájkaratés itteni helyi erők késsel hadonásznak előttük, devlamárola kiáltásokkal, stb, mert ezek csak (többségében) riogatnak meg a tömeg erejével vannak oda, de sztem nincsenek felkészülve arra hogy pl x pakisztáni ha pl fél, mire képes!

2015. nov. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Egy cigány és egy migráns muszlim közül, én inkább a cigánynak drukkolnék.


Ahogy már az előbb is leírtam. Nem vágom, h miért törölték a hozzászólásomat...Ennyi erővel az egész kérdést is törölhették volna.

2015. nov. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én inkább Kőberling Ildikónak szurkolnék ,hogy még egy ilyen hülye kérdést kiírjon. xD
2015. nov. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
47%

Muszlim. Sokkal fanatikusabbak és kitartóbbak.

Akkor is azok, ha nagyobb erővel kerülnek szembe.

Lásd pl. az öngyilkos merénylők, kivétel nélkül muszlimok.

2015. dec. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Debrecenben úgy leszurkálták a cigót a nagyállomáson a menekültek, hogy nem bírtam abbahagyni a röhögést. Már csak ezért kéne ideiglenesen beengedni őket, hogy kiirtsák nálunk a tetveket, aztán mehetnek tovább Németországba Merkelhez.
2015. dec. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!