Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hölgyek/férfiak, mi a vélemény...

Hölgyek/férfiak, mi a véleményetek erről a nőről?

Figyelt kérdés
[link]

2015. dec. 1. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Valami mentális problémája biztosan van. Jól nézett ki a műtétek előtt. Nagyon elcsúfította magát.
2015. dec. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elfogadhatóan nézett ki a műtét előtt, most nevetségesen néz ki.
2015. dec. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha 2szer ekkora lett volna még megértem, de az egész nő egy mű, mint ha valami szexuális célok kielégítésére létrehozott robot lenne, undorítóak a nagy mellei, az arca fénylik a sok máztól, semmi vonzó nőies nincs benne.
2015. dec. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Súlyos mentális problémának a testi kivetülése. Szomorú hogy ehhez pénzért asszisztálnak orvosok. Ez gyógyítandó betegség. Szinte 100%-ra veszem hogy az élete hossza csökken, az életminősége pedig romlik emiatt a műtét után. Nincs orvosetika ott???
2015. dec. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát ha én meglátnám az utcán szembe jönni komolyan megijednék elsőre szerintem.


Itt már vannak gondok, nem tudom, hogy mégis mit gondol magáról, hogy így szép vagy ilyesmi, de ez inkább valami vicc kategória így második ránézésre.


Mell még csak egy dolog, oké, hogy túl nagyok és totál nem emberi alakúak, de ilyet azért néha-néha látni másokon is.

De ez a derék... komolyan, melyik orvos aki ilyet megcsinál? Kíváncsi vagyok milyen tartása lesz pár év múlva, nem csak dísznek volt ott az a pár borda...

2015. dec. 2. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!