Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hölgyek/Férfiak titeket zavar?

Hölgyek/Férfiak titeket zavar?

Figyelt kérdés

Kérdésem témája az lenne, hogy titeket zavarna e ha barátotok (Lehet csak barát vagy párod) szeret ingben, zakóba öltözködni? Mármint persze nem mindig (Ha sportolni megy, szórakozni ismerősökkel és hasonlók kivétel).

Nekem ez az egyik kedvenc öltözékem, így érzem jól magam, viszont pár napja megszóltak, hogy minek "öltözök így ki", hogy kiállhatatlan az öltözékem, irritáló.

(Egyszerű ing (kockás,csíkos vagy minta nélküli általában valamilyen sötét színű mint a fekete,sötét kék,szürke., a zakók meg szintén feketék, vagy szürkék (ritkán barna).

Nyugodtan írjátok amit gondoltok, sokat segíthet.

Előre is köszönöm és szép napot!



2015. nov. 3. 15:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez komoly kérdés? Akit zavar az ne nézzen rám ha ingben vagyok. Hát b+.
2015. nov. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az öltözékeddel semmi baj nincs, mindazonáltal lehet hogy más az zavarja őket. (Hogy lehet egy ing irritáló...szerintem itt nem a ruhával lesz a baj.)
2015. nov. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem zavarna. De nekem is tartani kéne a tempót és én inkább farmer - póló stílust használom.
2015. nov. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Elfelejtettem kérni, hogy jó lenne ha írnátok kort/nemet is.

Még várok válaszokat.

(Egészen biztos, hogy az öltözékem volt a gond, akik mondták többé kevésbé ismerem őket és ők is engem, tudják, hogy nem vagyok nagyképű meg hasonló.)

2015. nov. 3. 15:38
 5/8 gnoomage ***** válasza:
100%
Mindenki azt hord amit akar. A baráti köröm főleg acélbetétest és fekete ruhákat hord, mégis van olyan aki kocsmába is zakóban jön néha viccből. Ha ő nem elég érett ahhoz hogy elfogadjon téged abban a ruhában amiben szeretsz lenni, akkor nem veled van a baj hidd el. 16/f
2015. nov. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Elég furcsa baráti kör lehet az, amelyik ezzel foglalkozik. A környezetemben sosem szóltak még be a ruházatomra, én se máséra. Esetleg, ha valakinek új ruhája volt, amit még nem láttak máson, megdicsérték.


Ritkán hordok inget, de amúgy divatos, szóval nem értem, mi a gondjuk. Rengeteg embert látok az utcán ingben, jó párat zakóban is. Pár hete a barátnőm nekem is vett egy inget, mert szerinte jól áll és hordjam... :D


23 F

2015. nov. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hát az az igazság, hogy én általában hordok ilyesmit. Tehát nem alkalmakként hanem ez az átlagos öltözetem..(persze mint mondtam kivétel ha sportolni vagy szórakozni megyünk.)

Tehát nagy részben ha látnak ingben vagyok, vagy ha kint akkor zakóban is.

Köszönöm szépen a válaszokat. Még jöhetnek.

2015. nov. 3. 17:23
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem értem, ez miért zavar valakit. Még annyira sem, mint az én esetemet, aki az ellentéte vagyok: szeretem a slampos szabadidőgatyámat. Ha nem valami különleges alkalomra megyek, többnyire azt hordom, és az ismerőseim közül senkit sem zavar. Jól idomul hozzám, szeretek törökülésben ülni. Számodra meg bizonyára fontos az elegancia. Van egy csoporttársam a rajzszakkörön, aki ha nem is zakót, de elegáns kabátot hord meg kalapot, néha együtt megyünk hazafelé, és beszélgetünk, biztos furcsa páros vagyunk így kívülről nézve, mi ezen nem akadunk fenn.

31F

2015. nov. 4. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!