Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan aki ismerte...

Van itt olyan aki ismerte személyesen vagy találkozott Michael Jacksonnal? Ha igen hol és mikor?

Figyelt kérdés
Csak olyanok írjanak akik nem bántani akarják a hazugságoktól kíméljetek:(amenyiben lesz ilyen válasz törlöm a kérdést)

2015. dec. 2. 19:36
1 2
 11/13 anonim válasza:

En azt nem ertem hogyha nem ertesz a dologhoz miert pifazol bele ma minden normalis ember tudja hogy Mochael artatlan volt es soha nem tudott volna molesztalni gyerekeket es ha szar gelyen nezel utana akkor meg magadra vess hogy ilyen szar hirforrasokat nezel es igen RESPECT FOR THE KING OF POP!


Ui: ajanlom neked Aprodite Jones Michael Jackson összeesküvés könyvét pont az ilyen barmoknak irtak akik csak a szenny lapokat olvassak

2016. jan. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
2006-ban taláztam vele Londonban a WMA-n. De ez idő alatt megismerni sajnos nem tudtam. De csodálatos ember, mint kivűl, mint belűl amit az elött is tudtam, de akkor mikor megláttam élőben ez 100x erősebb lett. Hihetetlen, a kisugárzása, ő egy csoda! :)
2016. jún. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer Pesten láttam egy limuzint ami köré odagyűlt pár ember, az ablak le volt húzva, és láttam hogy Michael Jackson ül a kocsiban :)

Életem legjobb napja volt :)

2016. aug. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!