Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Honnan tudom higy nincs...

Honnan tudom higy nincs humorérzékem?

Figyelt kérdés

Gyakran túl komolyan veszek dolgokat, máskor meg azon derülök hogy a huzat becsapta az ajtót. Es valahogy azon sem tudok nevetni, hogy osztálytársam direkt előttem ül le a helyemre (kevés lány van es ő fiú), és megkérem szèpen hogy menjen el, "poénosan": á nem is tudom...

akkor felforr az agyvizem, hogy szépen kérve sem lehet megtenni.



2015. dec. 3. 15:15
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsánat a fogalmazásért: szóval megkérem szépen hogy menjen el, erre ő válaszol poénosan...
2015. dec. 3. 15:17
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is valahogy igy vagyok ezzel :D Szerintem nekem van humorérzékem, csak másabb, mint a többi emberé.
2015. dec. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A humorérzéket nem árthat fejleszteni, hiszen az se jó ha mindent túl komolyan veszünk.

Bárki tudja gyakorolni, élő példa:)

[link]


A példázott helyzetben érthető, hogyha "poénból" ült oda, akkor valóban nem kell stresszeld magad azon, hogy elakarja foglalni a helyed, szóval ha nem is annyira poénos, de idegesen reagálni erre nem éri meg.

Bár "empatikus" szinten lehet az embernek egy humorátvétele minden reális helyzetben:))


Ez a tipikus lereagálásom a nemvicces-viccekre:)


[link]


[link]

2016. jún. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!