Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nincs humorérzékem?

Miért nincs humorérzékem?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudok semmi vicceset csinálni/mondani, alig 1-2 ember van aki érti a "humoromat". Pedig nem erőltetem vagy ilyesmi, csak néha próbálkozom, nulla sikerrel.

2014. szept. 3. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert nem próbálni kell, az erőltetett. Hanem egy személyiséget felépíteni, aztán majd zsigerből jön. :)
2014. szept. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Alig 1-2 ember van aki érti a humoromat"

Akkor van humorod, csak a többi emberrel nem kompatibilis.

Én is ilyen vagyok, és jól érzem magam.

2014. szept. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
első, egy személyiséget felépíteni? Az már van egy, nem akarok egy újat csak hogy akkor legyen humorom... :P Hogy van csak nem kompatibils esetleg elképzelhető. De akkor meg miért nem? :|
2014. szept. 4. 16:07
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha már van személyiséged akkor humorod is van. :) Lehet, hogy egy kicsit még csiszolni kell, de biztos ott van az!

Hogy nem kompatibilis? Olyan nincs. Ha van önbizalmad, azaz személyiséged, akkor az is ott van. Csak lehet, hogy kezdetleges formában.

Másrészt, a humor, és a humor között is hatalmas különbség van. Lehet, hogy nem kell vicceket mesélned, de olyan trappáns válaszkokat adhatsz a kérdésekre, hogy meg tudod nevettetni az embereket, ez olykor többet ér, mint vicceket magolni, és mesélni.

2014. szept. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!