Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha már minden embernek iPhonej...

Ha már minden embernek iPhoneja van, nem elég elcsépelt?

Figyelt kérdés
Minden második embernek lassan iPhoneja van, de mégis nagyzolnak vele. Közben már rég kiment a kizárólag az only #fancypeople kategóriábol
2015. dec. 4. 00:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg Magyarországon lehet vele menőzni. Máshol ez tucat termék, amit szinte utánad dobnak.
2015. dec. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Itthon is csak ugy 5 evvel ezelottig lehetett vele menozni. Amugy ha vkinek az van, attol meg nem feltetlenul arcoskodik vele. Es ha mar errol beszelunk, akkor megteszi a termek maga az " iphone- omrol kuldve" tipusu gyarilag beepitett alairassal es tsaival...
2015. dec. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%

Az a vicc, hogy elvileg Magyarországon nincs pénze az embereknek és 8 millió ember már 3 hete nem evett semmit, de azért az Iphone az megy.

Másrészt már tényleg nem menő, pár éve még verhetted a nyálad.

2015. dec. 4. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon köztudott, hogy sokat számít a presztízs.
2015. dec. 4. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az iPhone egy jó készülék szerintem, nem is értem, mire a menőzés. Nekem is van, többféle is, én szeretem őket. Androidosokból is vannak profi és drága telefonok, azokra mégsem mondják, hogy menőznének velük.
2015. dec. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én nem menőzés miatt vettem, hanem mert a WindowsPhone támogatottsága hagy maga után kívánnivalót bőven, az Android meg egy hulladék.

Egyébként fekete tokban van, messziről meg sem lehet mondani, hogy iPhone.

De mit nevezel "nagyzolásnak"? Már az is nagyzolás, hogy előveszi valaki? Mert hát a telefon arra való, hogy használjuk. Nem értem ez miért lenne nagyzolás.

2015. dec. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!