Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogy külföldi...

Miért van az hogy külföldi lányokkal tudok értelmesen beszélni interneten, a magyarokkal pedig nem vagy csak ritkán?

Figyelt kérdés
A magyarok olyan némák és buták, míg egy orosz, thai földi, szlovák vagy egy német lány szépen kitudja magát fejezni kerek mondatokban és bármiről lehet beszélgetni vele. Tudom nem kéne általánosítani, de mégis csak magyarok vesznek körül és mégis alig botlok ilyen lányokba. Külföldiek közül meg kapásból kifogom azokat, akikkel el lehet beszélgetni mindenről normálisan, értelmesen. Ennyire rossz lenne a magyar lányok körében a színvonal? Kérlek cáfoljátok meg.. Tudom azt is, hogy nem interneten kéne ismerkednem, de külföldiek nem vesznek körül élőben meg amúgy sincs sok időm, de ha úgy alakul, akkor is buta lányokba ütközök. Élőbe viszont nem tudom milyen lenne egy külföldivel beszélgetni, de szerintem jobb. Veletek is így van? Mi lehet ennek az oka? Ekkorát nem hiszem, hogy tévedhetek mivel saját bőrömön tapasztalom. Jóval nagyobb az esélye annak, hogy egy külföldi lánnyal sokkal jobban elbeszélgetek.
2015. dec. 4. 19:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Gondolom, nem a saját nyelvükön szoktál beszélni ezekkel a lányokkal, hanem te is és ők is tudtok valami világnyelven, pl. angolul. Ez már azért egyfajta szűrő műveltség szempontjából. Hidd el, ha tudnál szlovák vagy thai nyelven, látnád, hogy köztük is pont annyi hülye van, csak azokkal most nem találkozol. Esetleg beszélgess amerikaiakkal, akkor látni fogod... :D
2015. dec. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen angolul vagy németül, de sokkal jobban megértem azt, mivel ott kifejezik magukat normálisan. A szlovák lány tud magyarul is és vele magyarul beszélek. Tudom, hogy sok hülye van köztük is. Viszont magyar lányokkal évek óta próbálok beszélni és jó, ha eggyel el tudok beszélni huzamosabb ideig vagy barátságot kötni. Külföldi lányokkal meg ritkán ismerkedem, de azzal a kevéssel is olyan jó barátságot kötök, hogy már évek óta napi szinten beszélek velük. Sőt az egyik el is tudna fogadni barátjaként, mint kapcsolat. Jó ez túlzás és elutasítom a távolság miatt, de itt magyar lányok közül miért nem találok ilyeneket? Olyan keserűek és zárkózottak, mintha depressziósban szenvednének, akik meg nyitottak azok meg már túl nyitottak, ha értitek mire gondolok. Hogy is mondjam.. eléggé soknak képzelik magukat és bunkók. Lehet velem van a baj és rosszul használom a magyar nyelvet? Bár kétlem, hogy ez lenne a gond.
2015. dec. 4. 20:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanilyen rossz a lányokkal a beszélgetés, unalmasak, semmit nem tudnak mondani soha. Szóval ugyanígy van velem is, külföldiekkel meg simán elvagyok. Szerintem ilyen a színvonal. ;|
2015. dec. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
48%
érdekes hogy velem is ez van! egy külföldi nő sokkal normálisabb mint a magyar nem olyan bunkó flegma lekezelőek mint a magyar nők
2015. dec. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
még egy tipp: lehet, hogy túl zárkózottan állsz hozzájuk. Én elég félénk voltam fiatalabb koromban, viszont amikor idegen nyelven beszéltem valakivel, akkor jobban meg tudtam nyílni, valszeg azért, mert nem arra figyeltem, hogy ideges vagyok, hanem arra, hogy helyesen beszéljek :)
2015. dec. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Korod?
2015. dec. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyrészt, valóban a netes dolog miatt látod így. Valószínűleg magányosabbak, ami sokszor jár érdekesebb témákkal, mint egy particsaj. Másrészt, a nyelv valóban szűrő.


Viszont tényleg áll az a helyzet, amiről beszélsz. Több ismerősöm is külföldön dolgozik és sorban mondják, hogy teljesen más szemléletű ott a lányok többsége. Persze, ott is megvannak az egyszerű kis butuskák, de sokkal kevesebben.

2015. dec. 5. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!