Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy tudnám leküzdeni, hogy...

Hogy tudnám leküzdeni, hogy könnyezem, ha szép zenét hallok? Annyira ciki.

Figyelt kérdés
Elmegyek egy rendezvényre, ahol mondjuk énekelnek egy adventi dalt, én alig bírom ki, hogy ne bőgjek. Ugyanez van itthon is, minden szép dallamon sírok, mint idióta. 33N
2015. dec. 7. 22:56
 1/7 A kérdező kommentje:
A privát válaszolónak köszi. Pedig nagyon kéne valamit kezdeni, mert ha nézünk aranyos videókat a gyerekeimmel, már látom, hogy engem néznek, nem a videót, és azt kukkolják, jön-e a könnyem. Nem is értem, miért van ez, hiszen elvileg nem vagyok nyámnyila alkat. Belezős film meg valós boncolásos videó közben jóízűen eszem, imádom a kínzós filmeket, egy nyavalyás kiskutyán meg elbőgöm magam.
2015. dec. 7. 23:04
 2/7 anonim ***** válasza:
Valami fel nem dolgozott nehézség, vagy elfolytott gyász lehet a háttérben, esetleg pajzsmirigyhormon vagy más hormon ingadozása. Szerintem.
2015. dec. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
16 éves korom óta ez van. Még emlékszem az elsőre: a tévében valami film ment, egy kiskutya gubbasztott egy fadarabon, amit vitt a víz, szólt az érzelmes zene, én meg döbbenten töröltem le a vizet a szemem alól, hogy ez meg mi? -_- Gyász előtte nem volt, csak 10 évvel később, de rég feldolgoztam. Hormonproblémám jelenleg nincsen, tavaly és és tavalyelőtt volt. Köszönöm neked is.
2015. dec. 7. 23:16
 4/7 anonim ***** válasza:

Há-há. :D

Okát nem tudom, de megnyugtatlak, nem vagy vele egyedül. Nagypapámnál ugyan ez volt. Féloldalára lebénult, azt hittük a betegsége miatt van ez így, de anyukám is minimum 30 éves kor óta mindenen elérzékenyül és a legszörnyűbb, hogy 25 éves fiú létemre ugyan ezt veszem észre magamon, bár nálam még nem harapódzott el ennyire a helyzet, de jelek már vannak. Szóval nálunk lehet, hogy öröklődik. :D

2015. dec. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tereld el a gondolatod, ne a zenére koncentrálj.
2015. dec. 8. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem ciki! Inkább aranyos, ha én látnám hogy egy lány pityereg egy szép dal hallatán meg is lennék hódítva :D

Kevés az őszinte ember a világban, ne próbálj más lenni. Persze a sok ilyen helyzet fárasztó lehet, ha sétálsz egy nyüzsgő utcán próbálj kevésbé bús dolgokat hallgatni. De a barátaid körében szerintem nem gáz ha pityeregsz :)

Ilyen rendezvényekből pedig nem lehet olyan sok, keress egy olyan helyet ahol nem nagyon látnak rád és ha pityeregsz hát legyen.

2015. dec. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Dehogynem, sok ilyen van: anyák napja, karácsony, mikulás, satöbbi... még a Himnuszon is bőgök! :D :D
2015. dec. 8. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!