Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha közel kerül hozzám egy fiú...

Kleo0:) kérdése:

Ha közel kerül hozzám egy fiú aki helyes vagy egy szép lány akire felnézek állandóan elkezd a suliban remegni a kezem, szédülök, megbotlok?

Figyelt kérdés
Múltkor mögöttem állt a buszon egy idősebb srác akit amúgy nem is ismerek de elkezdett nagyon remegni a kezem,kissé szédültem és feszült lettem...sokszor történik ez és nemtudok higgadt maradni nagyon idegesitő és szinte már ajulas érzésem van,hogyha meg véletlenül egy kicsit is hozzám ér szinte annyira bepanikolok hogy teljesen elvesztem önmagam. Fóbia lenne? Mit lehet ellene tenni?

2014. nov. 18. 23:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Az van hogy önbizalom hiányod van és ez mellé borzalmasan alul értékeled magad. És a többiekhez képest pedig teljesen értéktelennek érzed magad.


Tehát ha jön egy fiú aki tetszik vagy egy lány akire felnézel, őket olyan nagyra értékeled hogy azt hiszed valami óriási dolog történik és neki állsz remegni meg minden bajod van.

Ugyanezt a hülyeséget csinálja az a sok marha egy koncerten mikor eljön valami sztár ezek majd megőrülnek meg sírnak és jajveszékelnek utánuk.


Ez egy óriási baromság és elég könnyen lehet orvosolni.


Vannak olyan esetek ahol már a puszta megértése a dolognak is eltünteti a probléma nagy részét, a te eseted is ilyen lehet ha megérted miről van szó.


Szerinted isten (vagy az élet vagy nevezd ahogy akarod) azért teremtett téged hogy másokat isteníts ?

A jóisten azért küldött téged a világra hogy más embereket nagyra értékelj és te magad pedig ettől rosszul érezd magad ?


IGEN ????


Tehát akkor ha jól értem isten úgy gondolta hogy azok az emberek nem értékelik magukat elég nagyra ezért oda küld egy segédet -vagyis téged hogy növelje az önbizalmukat.


Mert most te ezt csinálod.


Ezzel nem teszel mást mint bűncselekményt követsz el isten és saját magad ellen.

Nem azért jöttél erre a világra hogy másokat beteljesíts hanem azért hogy saját magadat és a sorsodat teljesítsd be.


Nem kell mást tenned mint ezt a kifelé való nagyra értékelést megfordítod saját magad felé.

Mehet egy kis személyiség fejlesztés.Esténként amikor egyedül tudsz lenni egy kicsit foglalkozz magaddal és mondj ki magadnak pozitív megerősítéseket.

Íme pár példa:

Szeretem magamat,bízom magamban,magabiztos vagyok,értékes ember vagyok,az emberek nagyra értékelnek engem,az emberek a barátaim,a világ biztonságos,minden ember egyenrangú.

És mehet minden olyan kijelentés ami én....vagyis én vagyok a legszebb..én vagyok a legokosabb...én vagyok a legjobb fej..én vagyok mindenből a legjobb...én én én én és mindig én.


Azért hogy megtanuld hogy nem kifele bámulunk és istenítünk hanem saját magunkat értékeljük nagyra mindig minden helyzetben. És nem hasonlítjuk össze magunkat másokkal hanem mindig saját magunkat értékeljük nagyra saját magunkhoz képest.


Remélem világos. Sok sikert.

2014. nov. 19. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

csak zavarban vagy... félreérted a tested reakcióit. félsz ettől a dologtól, így elmélyül

, ésszorongásba csap át :/ ez szomorú :/

próbáld felfogni, hogy normális ami veled történik :)

2014. nov. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!