Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Költözés másik országba. Mire...

Költözés másik országba. Mire kéne figyelnem?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Január közepén fogunk Magyarországra költözni. Ukrajnában éltünk idáig valamint apa részéről ukrán vagyok, magyarul és ukránul anyanyelvi szinten beszélek.


Eddig csak nagyon ritkán jártam Ukrajnán kívül, Magyarországon pedig csak egyszer voltam eddig.


17/f


2015. dec. 8. 16:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én eddig csak 1-1 napokat töltöttem Pesten-összegyűjtve elég sok nap lenne- és nem vettem észre olyat, hogy lenézik az embereket, vagy csak azért, mert nem ismerkedtem? Nem tudom, de nem jött oda senki, hogy te csicska hogy nézel már ki, vagy ilyesmi. Persze ha barátkozni kezdesz és rossz társaságba sikerült kerülnöd akkor még jóhogy lenéznek, ez midenhol igy van. Egy a fontos, hogy jó társaságba kerülj aztán ha találkozol olyan bunkókkal akkor egy csapatként akik kiállnak egymás mellett letudjátok magatokról pattintani őket.
2015. dec. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Azért azt ne felejtsétek el, hogy az iskolában nem ő dönti el, hogy kikkel van együtt fél napokat.
2015. dec. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
De Budapesten nem csak 1 iskola van, mint más falukban/városokban, megkell találni a legmegfelelőbbet és a sulin belül is a legmegfelelőbb társaságot, arany élete lesz pár évig.
2015. dec. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!