Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gyerekkorban azt hittem, hogy...

Gyerekkorban azt hittem, hogy "megváltom a világot", most csak egy jó szakmát szeretnék. Reális lettem?

Figyelt kérdés

Gyerekkoromban láttam a TV-ben híres embereket,akik meggazdagodtak és híresek,sikeresek lettek.

Akkor azt mondtam,hogy ha felnövök én is szeretnék ilyen sikeres és gazdag lenni,aki alkot valami újat,ezáltal felnéznek rá a többi emberek.

Most pár év elteltével,örülök majd ha egyáltalán el tudok helyezkedni a munkaerőpiacon a diplomámmal.

Látom a szüleim gürcölését,az ismerőseim "harcát" a bankokkal,stb..

Reálisabb lettem,vagy csak megtörtem egy kicsit?


2015. dec. 8. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Felnőttél.
2015. dec. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Gyerekkoromban láttam a TV-ben híres embereket,akik meggazdagodtak és híresek,sikeresek lettek."

...aztán tizenévesen szembesültél a magyar társadalmi/gazdasági/politikai viszonyokkal. Ismerem ezt az érzést. Egyébként milyen diplomád van? Ha mérnökként végeztél, nincs az az Isten, hogy ne találj itthon egy jó melót (természetesen az angol alap) egy multinál. Ha pedig jól beszélsz angolul, akkor irány Anglia és kamatoztasd a tudásod. Itthon nem várhatsz csodát, ha nincsenek kapcsolataid.

2015. dec. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Egészségügyi pályán szeretnék továbbtanulni,de még nem tudom pontosan hogy mit is.

De Ausztriában szeretnék majd dolgozni.

2015. dec. 9. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!