Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen jelei vannak gyerekkorb...

Milyen jelei vannak gyerekkorban, ha valaki szociopata, pszichopata, vagy hogy esetleg sorozatgyilkos lesz?

Figyelt kérdés
Ha állatokat kínoz(emlősállatokat),ágyba vizel 12 éves koráig és szeret gyújtogatni,emellett nincs sok barátja az elég gyanús?

2015. nov. 11. 00:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
eléggé
2015. nov. 11. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Értem. Nagyon érdekel ugyan is egy közeli barátomról van szó,minden vélemény számít!
2015. nov. 11. 02:11
 3/17 A kérdező kommentje:
Egyébként azért hoztam fel ezt a hármast(ágybavizelés,állatkínzás,gyújtogatás)mert a legtöbb sorozatgyilkosra jellemző,Macdonald hármasnak vagy gyilkos triásznak nevezik.
2015. nov. 11. 02:22
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
na ez az! én is erröl a háromrol tudom, hogy ezek a jellemzok
2015. nov. 11. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
64%
Rettenetesen gyűlölöm az állat bántalmazókat! Maradjunk annyiban, hogy az ismerősöd a világ szennye, aki nem érdemli meg, hogy a szabad világ levegőjét szívja. Egyébként nem hiszem, hogy ez a fajta magatartás normálisan szocializálódott gyereknél, rendes családi körülmények között kialakulna. Úgyhogy az ismerősöd szülei ugyanúgy hibásak abban, hogy a gyerekük egy kis roha-dék, mint ő maga.
2015. nov. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
77%
Előző: ne ítélj elsőre, nem biztos, hogy a szülei hibásak.
2015. nov. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Egyébként ma már nem kínoz

állatokat,ezt akkor csinálta amikor 3-4 éves volt.(nyulakat vert vascsővel,ha kicsik születtek akkor kövekkel dobált az alomba).

2015. nov. 12. 03:38
 8/17 anonim ***** válasza:
73%

Ezek rám is igazak voltak, és a pszichológus sem segített sokat. Csak az kellett hogy felülkerekedjek az ösztöneimen.Rá kellett jönnöm hogy amíg van ami leköt, és amivel le tudom vezetni a feszültséget nem lehet baj.

Ha van valami hobbija a barátodnak, bátorítsd benne. És faggasd, fontos hogy úgy érezze foglalkoznak vele, és számít valakinek. Lehetséges hogy hajlamos depresszióra, azt pedig ha valódi nehéz felismerni az emberekben. Már pedig ha maga alatt van egy ilyen ember akkor erősödnek fel benne ezek a rossz ösztönök.

2015. nov. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm utolsó,egyébként szerinted az jó ilyen helyzetben ha az ember magában elnyomja ezeket és senkinek nem mondja el,vagy inkább meséljen róla a közeli ismerőseinek,talán így jobban feldolgozza. Csak nekem mesélte eddig...
2015. nov. 12. 22:04
 10/17 anonim ***** válasza:

Semmiképp sem jó ha magába folytja a dolgokat. Sokkal kevésbé fogja nyomasztani az, amiről már másnak is beszámolt. Nekem nagyon nehéz volt megnyílnom, valószínűleg neki is az. De ha már megy neki, sokkal könnyebb lesz egy kicsit másokra is támaszkodnia.

Te most nagyon fontos lehetsz a számára, ezt ne felejtsd el. De azt se engedd neki hogy mindent csak rád hárítson, mert akkor te leszel az, akit beránt a saját világába, és nem az, aki kimenti onnan.

2015. nov. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!