Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyerekkorban (13-14 évesen)...

Kerékgyártásítóság kérdése:

Gyerekkorban (13-14 évesen) előjöhet szociopata tünetek?

Figyelt kérdés
úgy gondolom hogy egy minimálisan szociopata vagyok, szinte biztos vagyok benne, de szülőknek nem merek még szólni, amíg nem derül ki hogy ez igaz. Nincs valamilyen szociopata teszt interneten? O.o Engem érdekelne és meg szeretnék nyugodni.

2015. nov. 25. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:

MINDENKIBEN van pszichopata hajlam. Bennem is. De ez miért olyan szörnyű szerinted? És erre a következtetésre hogy jutottál? Szoktál fantáziálni? Vagy szereted a véres animéket? Amúgy nem tudok ilyen tesztről.


14/L

2015. nov. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Phoney ***** válasza:

Igen, vannak szociopata gyerekek. Menj orvoshoz, ha tudni akarod.


Vannak tesztek (pl: [link] ), de ezek semelyik irányban nem mondanak biztosat. Létezik pl. „kompenzáló pszichopata” is, aki valahol érzi a problémát, és merev elvekkel próbál normális emberként élni.


ma 22:12:

Amiről te beszélsz, az a szadizmus, ami tényleg mindenkiben van. A szociopátia/pszichopátia viszont nem egy hajlam, hanem egyfajta fogyatékosság, egyszerűsítve az empátia és a lelkiismeret alapvető hiánya.

2015. nov. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem vagy szociopata. Ezt már abból baromi könnyen be lehet lőni, hogy ezt a kérdést ide beírtad és nyugtalan vagy miatta.. :D Tájékozódj kicsit jobban a szociopata fogalmával kapcsolatban, mert akkor rájössz, hogy egy valódi szociopata SOSEM aggódik amiatt, hogy ő szociopata-e.
2015. nov. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A kérdést azért tettem fel hogy bebizonyosodjon hogy ilyen korban ez lehetséges. Lassan beletörődöm. De azért érdemes lenne tudni hogy mibe törődöm bele.
2015. dec. 4. 21:25
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha már feltetted magadnak ezt a kérdést és komolyan elgondolkodtál rajta, sőt, kifejezetten nyugtalanít, akkor nem, nem vagy szociopata.


Egy 13-14 éves gyerekre mindent lehet mondani, csak azt nem hogy lelkileg kiegyensúlyozott. Ezt többé-kevésbé mindenki átéli. Van aki jobban viseli, van aki rosszabbul.

2015. dec. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!