Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg sokat változhat az...

Tényleg sokat változhat az ember egy nyár alatt?

Figyelt kérdés

Nyár elején még tipikusan nem sminkelő nyolcadikos kislány voltam.

Majd most jött a kilencedik. Nőttem 4 cm-t és fogytam 1 kg-ot (47 kg, 165 cm) és elkezdtem használni a korrektort, púdert, tust. Elkezdtem elegánsabb ruhákat hordani.

Múltkor szembejött velem 2 osztálytársam, és meglepődve néztek rám, hogy ez tényleg én vagyok-e. Hirtelen elkezdtek velem beszélni facen, mert amúgy nem voltunk beszélőviszonyban. Suliban is max köszöntünk egymásnak.

Tényleg ilyen nagy változást tehet egy emberen kb 4 hónap? Valakivel hasonló? És miért nézi minden fiú a külsőt?



2015. dec. 8. 23:12
 1/5 A kérdező kommentje:

velem 2 VOLT osztálytársam*

bocsi :D

2015. dec. 8. 23:15
 2/5 anonim ***** válasza:

Talán rövidebb idő alatt is lehet ennyit változni, a változás nem idő kérdése. Sőt, azt kell hogy mondjam, abban a korban vagyunk ami a folytonos változásé, újabb négy hónap múlva ha visszanézed a mostani képeid, nem biztos, hogy magadra fogsz ismerni. Csak hagyd, hogy megtörténjen. Most csak a tested változott, de előbb utóbb a lelked is ki fog nyílni, ha figyelsz rá.

Nem csak a fiúk nézik a külsőt, te is külső alapján döntöd el, hogy valaki vajon illik-e hozzád, vonzó e számodra, egy szinten vagytok e, nem? Ha viszont csak olyan fiúkat ismersz akik CSAK a külsőt nézik, akkor rossz helyen jársz.

A külső megragad, a belső megfog.

2015. dec. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezek szerint lehet, ha neked sikerült, de szerintem azokkal ne beszélj Face-en, akik csak most kezdenek el veled beszélni. Sőt, őket töröld.
2015. dec. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fogytál 1 kg-t, azta. Az meg se látszik... Maximum hogy szörnyen sovány vagy a magasságodhoz képest, ez az egyik. Másrészt meg ha adsz magadra és jólérzed magad a bőrödben, úgy a kisugárzásod pozitívabb lesz, az pedig jobban vonzza az embereket.
2015. dec. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem vagyok sovány, nagyon nagy combom van és hasam is az, meg húsos is vagyok szerintem.

Amúgy köszi a válaszokat:D

2015. dec. 9. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!