Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sznobság ha süt a nap, nyár...

Sznobság ha süt a nap, nyár van, és napszemüveget hord az ember, a boltba amíg bemegy, nem veszi le?

Figyelt kérdés

Mert sok ismerősöm mindig megjegyzi nekem, ha valahol voltunk nyáron és tűző napsütés volt, és a boltban voltunk, vagy jött ki valaki, és látta, hogy nem vette le a napszemüvegét az illető, hogy "nézd már itt Jani! Nagyon kemény!"


Most ez sznobság? És ha nincs nála a napszemüveg tokja, és félti, hogy leejti a kezéből, vagy a zsebében összetörik, leesik a fejéről?


Tényleg bunkóság?



2014. febr. 25. 14:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem illik levenni, ha bemész valahová. Told a fejedre, nem esik az le.
2014. febr. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

Nem sznobságnak, egyszerű bunkóságnak nevezem én ezt.

Illik levenni a napszemüveget.

2014. febr. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem is bunkóság.
2014. febr. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Bunkóság vagy nem,én sem veszem le.

Tokot nem hurcolok mindig magammal,hajamra meg nem tolom fel,mert a szép tiszta szemüveg üvegén nyomot hagy,30-35 fokban izzad az ember feje.

2014. febr. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Illik levenni, de ha nem veszed le, akkor sem dől össze a világ. Főleg mostanában, nemhogy az illemszabályok 80 százalékát nem tartják be, de vannak dioptriás napszemüvegek vezetéshez, lehet hogy a lila monokliját, vagy a gennyedző szemét takargatja valaki... Igazából aki beszólt neked ezért, az pont ugyanolyan illetlen volt, úgyhogy kvittek vagytok.
2014. febr. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én levenném , de nem szolnék érte ha más nem.

Szeretek belenézni a másik szemébe ha beszélünk, akkor is ha csak annyit mond 670 forint lesz.

2014. márc. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!