Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez valóban jogosan esett...

Ez valóban jogosan esett rosszul vagy túlreagálom?

Figyelt kérdés

Náthás vagyok,ezért kell szednem néhány gyógyszert és pechemre jelentkezett is néhány mellékhatás.

Az arcom kicsit feldagadt,a szám ki van repedve,a szemeim karikásak és eléggé sápadt is vagyok.A buszon ma 4-es ülésben ültem,az egyik megállónál felszállt egy csomó ember.Leült velem szembe egy kislány (kb. 8 éves) és az anyja,aki olyan 35 lehetett.A kislány már egy ideje néz és azt mondja az anyjának, "De csúnya." Az anyja rám néz és vigyorog,majd halkan mondja a kislánynak,hogy "Jujj nagyon :D" Kb. 5 megállót utaztam velük,a kislány az ablakon nézett kifelé,az anyja pedig vigyorgott rám...Ez eléggé bunkóság én szerintem.


2015. dec. 9. 16:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az anya részéről valóban bunkóság. A kis gyerekek már csak ilyenek.. :)
2015. dec. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

az ilyet pofán vágnám.

De a gyereke sem lesz százas.

2015. dec. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az semmi utolsó, én a gyereket vágnám pofán és mondanám neki te se vagy szebb, nehogy azt hidd!! Ne foglalkozz vele! Hülye gyereknek az anyja is az..
2015. dec. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!