Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valóban túlreagálom? Folyt. Lenn.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban túlreagálom? Folyt. Lenn.

Figyelt kérdés
3 hete vagyunk együtt a barátommal, előtte szimpla barátság volt közöttünk pár hónapig, ezalatt intenzíven beszéltünk és találkoztunk. Régebben mesélt nekem egy lányról, aztán összejöttünk és meg voltam róla győződve, hogy nem vonzódik már hozzá és nem érdeklődik a csaj iránt. Pár napja furán viselkedett velem, belenéztem a telefonjába és akkor láttam, hogy még mindig írogat a csajnak.. Egészen máshogy beszél vele, mint velem. Igazából semmi olyat nem találtam a beszélgetésben, de elég volt a stílus és a hatalmas érdeklődés, hogy gyanakodni kezdjek. A tegnapi nap folyamán barátommal sétáltunk, belefutottunk a csajba. Konkrétan izzott közöttük a levegő, mindketten nagyon furán viselkedtek, kerülték egymás tekintetét, vagy csak lopva néztek egymásra. Utána barátom nagyon szótlan lett. A lányt ismerem már kb. 2 éve, egy utcában lakunk és régebben összejártunk, be kell vallanom, valóban szép lány, okos és értelmes, ezért is félve léptem bele ebbe a kapcsolatba, mert tudtam, hogy vele nem tudnék versenyezni. Ma beszéltem erről barátommal, mondtam neki, hogy kezeljen úgy mint egy havert és mondja el mit érez iránta, vagy mi is a helyzet jelenleg. Semmire nem válaszolt, terelt, vagy csak ült és nézte a falat. Kissé ideges lettem és kiabáltam vele, hogy biztos megcsal, azért ilyen a viselkedése, mindenféle mocsoknak elmondtam. A megszokott nyugalmával válaszolt, hogy nincs közöttük semmi. Ismerem előző 2 barátnőjét, és mindegyikük szerint hűséges, én is így ismerem. Most már nem csak emiatt érzem rosszul magam, hanem mert megbántottam a barátomat, azóta nem ír vissza és nem veszi fel a telefont, sőt ki is nyomkodja. Szerintetek mi lehet emögött?

2015. nov. 13. 16:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy túlreagálod, ebbol nekem is úgy tunne, hogy nem te kellesz neki igazábol.
2015. nov. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 kokuusz válasza:
Hát ha tényleg hűségesnek ismered,akkor a kiabálásoddal,tényleg megbántottad..hagyni kell hogy lenyugodjon,de az is lehet hogy vége az egésznek..Ha viszont nem hűséges és máshogyan viselkedik azzal a lánnyal mint veled,akkor veregesd meg a vállad,hogy valami jót tettél..De ha még tudsz a barátoddal beszélni valahogy,akkor ezt meg kell beszélni..(Ha tudod hol lakik vagy valami)..többet én sem tudnék tenni a helyedben.
2015. nov. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!