Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valóban baj van a lelkivilágom...

Valóban baj van a lelkivilágommal?

Figyelt kérdés

Állítólag nagyon szép lány vagyok, mindig mindenkinek tetszettem, aki nekem, rengetegen megnézték a profilom, ha épp társkeresőztem, szóval már tiniként is népszerű lánynak számítottam, máig megnéznek, megdicsérnek az utcán.

Viszont igyekszem nagyon egyszerű lenni, mert úgy érzem jól magam. Hihetetlenül hétköznapian öltözöm, alig sminkelek, nem festem a hajam/körmöm, igyekszem kerülni a figyelmet. Bár volt már, hogy még így is olvasás közben szólítottak meg a vonaton.

Az illető férfivel azóta is rendszeresen beszélgetek, és elmondása szerint nagyon különleges nőnek tart.


Viszont egyesek szerint, egészséges lelkű nő feltűnni akar, nem eltűnni. Valóban?


(amugy kicsit tényleg furán vagyok bekötve, nem érdekel a pénz, az anyagiak, nagyon a minimumra törekszem, viszont imádom a zenét, a művészeteket, olvasni...)


2015. nov. 19. 23:58
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem normális vagy. A feltűnni vágyó és pénz harácsoló nők általában buták mint a tök.
2015. nov. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem jó, hogy ilyen vagy. Kár, hogy ritka. Általában akikkel összefutok a Te ellentéteid.
2015. nov. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
39%
Hát ha nem adsz megadra kétlem h népszerű lennél tárkeresőn meg utcán bárkit megnéznek
2015. nov. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

3-asnak: Lehet, hogy megleptek, de a "hétköznapian öltözöm, alig sminkelek, nem festem a hajam/körmöm" nem egyenlő az igénytelenséggel.


Kérdező: Maradj ilyen, tökéletes. :)

2015. nov. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Van aki természetesen szép és a férfiak azokat szeretik, nem a túl sminkelt ribiket.
2015. nov. 20. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Az aztán nagyon igényes ha a körme olyan mint egy férfié és még kifestve sincsen
2015. nov. 20. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 *Nekomimi* ***** válasza:
Dewaru, te is a barmok táborát gyarapítod ahogy elnézem. )
2015. nov. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!