Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azok az emberek, akik rendszer...

Azok az emberek, akik rendszeresen zaklatják ismerőseiket telefonon, illetve személyesen is, megfelelően időzítve, mégis miért teszik ezt? Nem veszik észre magukat kedves utalásokból sem?

Figyelt kérdés
Olyan esetekre gondolok, amikor nem tartoznak egymásnak sem pénzzel, sem ígéretekkel, stb. A zaklató ismerős legtöbbször csak unatkozik.

2015. dec. 10. 17:41
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Megválaszoltad a kérdést:olyanok, mint a Szomszédokban Janka néni. Szimplán unatkozó energiavámpírok. Le kell rázni őket, akkor keresnek más áldozatot.
2015. dec. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Mit jelent, hogy zaklatja? Hogy bármiféle hátsószándék nélkül, csak úgy kedvességből érdeklődik a hogyléte felől? Hát ez tényleg szörnyű. Micsoda emberek vannak. Érdek nélkül akarnak kapcsolatokat ápolni? Hihetetlen...
2015. dec. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Tényleg érdeke,s mit jelent, hogy zaklat? Milyen gyakran?
2015. dec. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Engem hetente hívogat egy piás rokon, pl. Rendszeresen megkérdezi van-e barátom, munkám, holott egy héttel azelőtt is megkérdezte. Majd kioktat, mit kell tanulni, mit kell dolgozni, felülbírál és minősít.

Egyértelműen unatkozik, a gyerekei, unokái hazamennek, egyedül marad otthon, tévézni, olvasni nem szeret, úgyhogy bepiál és telefonálgat. Ritkán veszem fel neki.

2015. dec. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezen mit kellett lepontozni? Példát írtam. Aki lepontozott, magyarázza meg kérem, hogy mi nem tetszett rajta.
2015. dec. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 elwera ***** válasza:
50%
Konkrét példa nélkül nehéz mondani bármit is, de ha téged idegesít az illető akkor mért nem mondod meg neki hogy, nem érsz rá beszélgetni, és ne hívogasson?
2015. dec. 12. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bár nem nekem szól a kérdés, de: azért mert nem érti meg. Eleve van benne mindig.
2015. dec. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó nem tudom, kinek válaszol, de mért lett lepontozva mindenki, aki csak visszakérdezett, hogy milyen gyakran?
2015. dec. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!