Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet az, hogy semmi nem...

Hogy lehet az, hogy semmi nem érdekel, mégis minden sikerül?

Figyelt kérdés
A nemlétező céljaimat simán megvalósítom, ez a helyzet velem. Nincsenek céljaim, csak tengek lengek, lustálkodom, netezek, kajálok, fetrengek, az élvezeteket hajszolom stb. Pár éve elkezdtem alibiből egy egyetemet, hogy úgy tűnjön, mintha csinálnék is valamit, de azt álmomban sem gondoltam volna, hogy sikerül elvégezni, de így lett. Pedig nem volt könnyű szak, és azon röhögtem, hogy sokan mások akik komoly tervekkel jöttek úgy kibuktak mint a huzat, vagy kiábrándultak a suliból stb., én meg akit egyáltalán nem érdekelt az egész, lazán végigcsináltam, sőt a végére már kezdtem megkedvelni a témákat amikről tanultunk. A vizsgákon mondjuk sosem izgultam, a tanárok sztem azt hitték, h biztos mert felkészültem, valójában pedig egész egyszerűen csak totál nem izgatott, hogy sikerül e a vizsga vagy sem.

2015. okt. 16. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Félgőzzel elvégezted az anglisztika szakot. Éljen a király:D
2015. okt. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
zseni vagy fiam
2015. okt. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

:D :D


Nem anglisztika volt, hanem ilyen mérnök szak, de mind1.

Amúgy nem csak az egyetemmel vagyok így, hanem kb. mindennel, csajozás terén is sikereim vannak, pedig így direktbe még sosem kerestem csajt. Nem tudom mi az oka, mert nem vagyok se kiemelkedően szép, se kiemelkedően okos, se kiemelkedően gazdag, minden téren tök átlagos vagyok, de valahogy hihetetlenül szerencsés vagyok.

2015. okt. 16. 20:43
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Ez azért lehet, mert az interneten mindenki azt ír, amit akar. Mi sem bizonyítja ezt jobban, minthogy ezeket a sorokat épp egyszarvún ülve írom:)
2015. okt. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ilyen. "Szerencsés csillagzatnak" mondják, és az is könnyen lehet, hogy egyszerűen a lazaságod miatt jönnek össze dolgok. Csajozás és munkakeresés terén is akkor lettem sikeres, amikor már annyira nem vágytam mohón a sikerre, mint az első néhány alkalommal.
2015. okt. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Bölcsészmérnök, mi? :DD


Lehet, hogy nem tudod mihez akarsz kezdeni az életben, de aztán kellett valamivel foglalkoznod és megszeretted, láttad hogy érdekes. Amíg nem hallottál/ismerted a dolgot, addig persze hogy nem tudtad elképzelni sem, hogy milyen lenne ha ebben az irányban haladnál.

Levelezőre vagy nappalira jártál?

2015. okt. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy pl előző életedben sok jót tettél emberekkel,és akkor ez ilyen pozitív-karma jellegű dolog; hogy amit adsz, az tér vissza hozzád; szóval pl segítettél másoknak, hogy sikerüljön nekik valami, és támogattad őket a céljaik elérésében, és most akkor ezért jutalomból neked is működnek a dolgaid.
2015. okt. 18. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha valóban így van és nem kamuzol, akkor örülj neki, hogy győztes típusnak születtél és okos is vagy. Ismerek néhány ilyen embert, akiknek az égvilágon minden összejön (ha akarnák sem érné őket kudarc) és még a haláluk pillanatában is elkapná őket a nevetés. Ezt nem lehet megjátszani, erre születni kell.
2015. okt. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!