Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Honnan tudhatom, hogy szép...

Honnan tudhatom, hogy szép vagyok, vagy csak illemből dicsérnek?

Figyelt kérdés

Nincs 10 ezer lájk a fotóimon, és nem füttyögnek utánam az építőmunkások, csak néha kapok dicséretet a külsőmre.

Pl pár hónapja még az ex munkahelyemen bejött egy negyven körüli férfi, meglát majd: "Huha, maga nagyon szép!" Hétfő óta keresek új munkát, ma voltam egy boltban gyakorlaton. A srácnak, aki tanított a kasszát kezelni, megjegyezték a vevők, hogy na, neki aztán bejött az élet, jó munka lehet egy csinos lányt felügyelni. Meg hogy szép a leendő kolléganő, meg ilyenek. A srác párszor nézett, mikor már nem voltam ott mellette, mert más feladatot kaptam, és megkérdezte, jövök-e még a jövő héten.

Amikor a munkaközvetítőben voltam, kishíján randira hívott a srác, akihez a papírokat vittem be.


Ezt illemből csinálják, vagy van alapja? Vagy minden nővel ez van, mindegy, hogy néz ki?


2015. dec. 11. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:
nincs minden novel ez. de ha kuldesz egy kepet megmondom hogy szep vagy-e.
2015. dec. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Ügyet Lenke ***** válasza:
nem csak a külső szépség számít, hanem a kisugárzás is, biztos te ilyen vagy, világítasz a sötétben :)...
2015. dec. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Nem vagy szép. Ha az lennél, akkor tudnád magadról, a tükör nem hazudik.
2015. dec. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nézz bele a tükörbe. Azért az ember nagyjából be tudja lőni. De küldj privátba képet és megmondom őszintén.
2015. dec. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezt így elég nehéz megmondani kép nélkül. Valószínűleg van benned valami, ami lehet az arcod, de akár a viselkedésed, vidámságod is. Ez alapján csúnya, biztos, hogy nem vagy! :)
2015. dec. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!