Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális ez a súly?

Normális ez a súly?

Figyelt kérdés

Szeretek enni, bár nagyon sok ételt nem szeretek.. De amiket igen, azokat nagyon és nem vonom meg magamtól az édességeket sem.. 12 éves vagyok, 151 cm és 41 kg (ha a sulis orvosi mérleg igazat mond). Gondoltam már rá hogy egy kicsit fogynom kéne , de sosem sikerült annyira, mivel a családom nem a magas és vékony kategóriába tartozik, tehát az adottságoktól nehéz elszakadni :). Szóval rájöttem, hogy nem kell fogynom, jó ez így.. Viszont a barátnőim néha tesznek enyhe jelzéseket arra, hogy egy kicsit fogyhatnék. (Nálunk az átlag centi az 155 -160 ezért alacsonynak számítok)

Normálisan sportolok (heti 3 kemény atlétika edzés)

Szerintetek fogynom kéne vagy jó ez a súly? Csináltam már teszteket, és azok azt írták, legalább 50 kilónak kéne lennem, de úgy el sem akraom képzelni magamat... :/

Egyébként nem vagyok az a kifejezett lúzer, és nem piszkálnak, csak néha megjegyzik.. Kb a közép és a népszerűbb kategória között vagyok :D



2015. dec. 11. 22:26
 1/2 elwera ***** válasza:
Kicsit vékonyabb legyél mint anyukád és akkor jó vagy.
2015. dec. 12. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát.. az már jóval megvan
2015. dec. 12. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!