Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezt miért csinálta, mit...

Ezt miért csinálta, mit tegyek? ( Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Ma odajött hozzám egy évfolyamtársam(fiú) és beszélgetni szeretett volna... Szóba elegyedtem vele majd mikor ment órára azt mondta hogy szeretne megölelni és ölelés közbe megfogta a derekamat én erre elsikítottam magam és mondtam neki, hogy undorító perverz ( mert azért ez mégis az volt), viszont a fiú amúgy kedves és nem tudom, hogy mi történt vele. Szerintetek kérjek bocsánatot?

15/L


2015. dec. 14. 23:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen egy derékfogástól még nem undorító perverz, nem a melled fogta meg, vagy a feneked. Kicsit túlreagáltad.
2015. dec. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De gyopár vagy, azt se tudod mit jelent a perverz szó... Kérj bocsánatot.
2015. dec. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

De mégis milyen dolog ez, hogy ott iskolában -.-

Ha a fenekecskémet fogja meg, szerintem feljelentettem volna...-.-

2015. dec. 14. 23:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Istenkém....még fenekecském.....
2015. dec. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pár szó után egyáltalán minek ölelkezel. Szerintem a fiú nem perverz, és nem tett semmi ráutalót. Valószínűleg kedvel, és a barátságnál többet akart. Csak még ügyetlen lehet a csajozásban. Eléggé sarkítottan látod a világot, ha feljelentetted volna, ha megfogja a feneked. Kérj bocsánatot.
2015. dec. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

az agyacskádnak úgy sem tudok elég színvonalas választ adni, mert nem vagyunk egy hullám hosszon...elégedj meg azzal, hogy te voltál a butácska...


fájt ezt leírni :D

22F

2015. dec. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!