Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csinálta ezt?

Miért csinálta ezt?

Figyelt kérdés

Nemrég voltam gólyatáborban és eléggé elrontottam saját magamnak az egészet. Volt egy lány már az elején a csoportunkban, aki nagyon megtetszett. Nem tudom, olyan különleges arca volt és egyedi, számomra kitűnt a cicababák közül, tipikus barátnő típus. Az elején nem is nagyon hederítettem rá, gondoltam nem áltatom magam, nem barátnőzni mentem, de gyanúsan sokszor kaptam rajta, hogy engem figyel. Máskor is volt már ilyen lányokkal, de ő úgy nézett engem, mint a megváltót.. Mélységesen antiegoista vagyok, de tényleg rengeteget figyelt, így én is ezt csináltam. Nem vagyok a buli közepe típusú ember, az átlagnál kevésbé szociális, így gyűjtöttem az erőt, hogy beszélgetésbe elegyedjek vele. Harmadik nap délután pedig kiderült, hogy van barátja. 3,5 éve. Azt is mondta másnak, hogy vele akarja leélni az életét.(Mert ugye haverom visszamondta, mert közöltem vele, hogy igazán tetszik ez a lány, ő pedig beszélgetett vele, mert mindketten zenélnek és párkapcsolatban élnek ugye.) Ezután pedig úgy elment a kedvem mindentől, hogy azt hitték valami bajom van. Egyszerűen nem tudtam jópofizni, pedig nem tragédia történt, sőt, igazából semmi olyan nem történt, ami baj lenne, csak valahogy nagyon sz4rul éltem meg és ez elrontotta az egész táboromat.. Tehát így rádepiztem erre a szituációra. Mellesleg miután kiderül én nem figyelgettem már őt annyira, néha még rá-rá néztem, de pofátlanságnak tartottam volna, ha szemezek vele ezek után. A szemem sarkából azért láttam, hogy ő "szemmel tart" engem.

Amúgy azt olvastam valahol, hogy a szerelem 3 évig tart.(?) Ezt csak úgy leírtam.

Ja és az is kiderült, hogy a lány majdnem 4 évvel idősebb nálam. Ez azért picit jól esett, hogy 19 éves létemre nem voltam tabu egy 22-23 éves lány számára.

Igazából nem ő rontotta el a kedvem, én vagyok a gyökér, amiért ilyen dedós dolgokon stresszelek és komolyan veszem. Miután kiderült szét is csaptam magam én barom, aztán nem ittam többet a táborban.

Megnéztem Facen a barátját, mint mondtam, elítélem a egoizmust, most is ezen az állásponton vagyok, de a srácnál szerintem bárki megmondja, hogy bőven "szebb" vagyok.

De ezt nem értem, hogy miért küldte ilyen erősen a jeleket felém, ha párkapcsolatban van és a barátjával akarja leélni az életét? Lányok, ti is "megnéztek" más pasikat, ha jobban tetszik, mint a barátotok? MErt ugye van ez, hogy hűséget fogadsz, nem vakságot, habár nem tudom, hogy ezt ki-mennyire tartja be.


2015. szept. 1. 11:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül tart a szerelem 3 évig.

Van, aki 10 év után is szerelmes a párjába, van aki 1 év után kiszeret.

Biztos érdekesnek talált, de attól még szereti a párját és kész. Nem kell neki nagy feneket keríteni.

Az meg hogy szerinted a barátja csúnyább, nem jelent semmit, mindenkinek más az ízlése.

2015. szept. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Azért írtam kérdőjelet a szerelmes dologhoz. Igazából sosem voltam még szerelmes, nem tudom így..

Gondolom, hogy szereti a párját, nem hülyeségből mondta, hogy vele akar élni.

Más az ízlése mindenkinek, igen, jó.

2015. szept. 1. 11:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi rejtély. Megmondta, hogy van kapcsolata, szereti is a srácot, de valamiért te is érdekes voltál neki. Lehet, hogy hasonlítottál valakire, lehet, hogy tényleg bejöttél volna nála, sok minden lehet, kár, hogy nem tudtál vele beszélni. Ha találkozol még vele, akkor ne görcsölj, legyél nyitott, nem kizárt, hogy nagyon is bejössz neki.
2015. szept. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Biztos találkozok vele, de nem egy szakon vagyunk.

Elég egyértelmű szerintem, hogy tetszem neki, én olyat még sosem tapasztaltam, hogy valaki azért "figyel" egy ellenkező nemű embert, mert "érdekes".

Mindegy, nem fog ez kiderülni, csak jó volt kiírni magamból ezt az egészet.

2015. szept. 1. 13:47
 5/5 anonim ***** válasza:
46%
Én szoktam embereket nézni azért, mert érdekesnek találom őket. Nem feltétlenül jönnek be, csak szimplán valamiért érdekesek :d
2015. szept. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!