Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mondják azt hogy sátánis...

Anonymous0123 kérdése:

Miért mondják azt hogy sátánista vagyok?

Figyelt kérdés

Szeretek feketébe és szürkébe járni suliba.

A hajam feketére akarom festeni de sokan mondják hogy nem állna jól és hogy maradjon szőke..mert előzőleg szőkére festettem be.

szeretem a rockot,metált.

Amikor beszélgetek a barátnőimmel mindig mondom hogy feketébe jobban nézne ki ez a ruha és akkor mondják h fekete mániás meg sátánista pedig egyáltalán nem vagyok az.

Nekem tetszik ez a szin.xd még az alsóneműim is feketék



2015. dec. 15. 22:20
 1/10 anonim válasza:
100%
azért mondhatják ezt mert ha meghalják az emberek (tisztelet a kivételnek) egyből a sátán metál a sátán jut eszükbe meg az érthetetlen hörgések ezért mondhatják ezt rád de jobb mint ha az mondanák hogy pszihopata vagy és nekem is van kérdésem milyen metált hallgatsz?
2015. dec. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mert ez a hobbijuk. Majd megunják valamikor ha egyfolytában ezt hajtogatják.
2015. dec. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nu metál
2015. dec. 15. 22:30
 4/10 anonim ***** válasza:
Mert éretlen gyerekek még.
2015. dec. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Amúgy tanultak egy új szót, és most egy darabig menőzni akarnak vele, hogy mások lássák, hogy ők milyen "műveltek", hogy milyen szavakat tudnak:)

2.vagyok

2015. dec. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Lelkitársam..engem elneveztek halálnak.
2015. dec. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

xdd mostmár Halál Istennő leszek.

Igazából nem haragszom rájuk.Nagyon birom őket csak nem birom az ilyen hülye beszólásaikat.De én is szoktam ilyeneket mondani csak nem ilyen gyerekes szinten

2015. dec. 16. 21:55
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük ;) nekem is a fekete a kedvenc szinem....mindenem fekete <3 imádom a rockot én is. Egyszerûen sz.rd le õket!!
2016. febr. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Vajon miért ilyen ismerős a helyzet... Mintha én írtam volna ki a kérdést. A közeli óvodában, amely előtt szinte nap mint nap elhaladok, állítólag boszorkánynak tartanak a gyerekek :D

Szerintem mindenki megkapja, aki az átlagtól eltérően öltözködik vagy viselkedik, ha raszta hajad lenne, akkor azt mondanák, hogy drogozol, ha rövidre vágod a hajad, esetleg sportos darabokat viselsz, akkor jön a kérdés, hogy ,,te most leszbikus lettél?", így meg maradsz sátánista, aki minden péntek éjfélkor verebeket áldoz a farkasréti temető kapujában, mert a sátánisták biztos mind ezt csinálják.

Nyugi, nem vagy egyedül :)

2016. jún. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Elnézést ha már valaki említette,biztos azért mondják mert fogalmuk sincsen kire mondjuk azt hogy sátánista és hogy mi a vallás lényege csak annyit tudnak hogy a sátánizmus és a rockzene összefüggésben állnak(ami persze nem igaz,de általában ha sátánista zenét hallasz az többnyire metál)
2017. márc. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!