Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Azt mondják sátánista vagyok,...

Azt mondják sátánista vagyok, pedig nem. Szerintetek is? Csak azért mert szeretem a feketét. Szinte csak CoD-ot (children of distance-ot) hallgatok. Nem félek a haláltól inkább kíváncsi vagyok rá. Meg ilyenek. Szerintetek ez már rossz?

Figyelt kérdés
2009. okt. 12. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:
csak szivatnak...ez gyerekes hogy ezert neveznek annak. ám hány éves vagy?
2009. okt. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én az vagyok, és biztosan állíto, hogy te nem vagy az
2009. okt. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Első komolonak:13 miért?Második komolonak tényleg sátánista vagy?Tök király.Milyenek a sátánisták amugy?Mondj el róluk mindent lécci.
2009. okt. 13. 15:04
 4/5 anonim ***** válasza:
helló én nem az előző kommentelő vagyok. De ha még mindig érdekel a sátánizmus dolga írj privátot.
2009. dec. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Hogy Gipsy -t idézzem a filmből (Gipsy 83, nagyon jó film)

Don't listen to stupid rednecks. (lehet nem pontosan így mondta, de hasonlót). Szereted a feketét? Magánügyed. Te se szólsz bele abba, hogy szomszéd Mariska néni a járdára fölengedi káricálni a tyúkjait, vagy a sarki fűszeres bóvli Gucci pólót hord.

2011. dec. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!