Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek? Félek hogy reggel...

Mit tegyek? Félek hogy reggel elalszok 15/L

Figyelt kérdés
Anya 4:30-kor kel, aztán beállítja a telefont 6-ra és odarakja mellém (ugyanazt a telefont használjuk). Viszont én nem hallottam meg így 7:34-kor keltem magamtól, éppen beértem suliba. (15 percre van a suli gyalog, és lekéstem a buszt is mert azzal járok). Már többször jártam így hogy 7 után keltem mert nem hallottam meg. Félek hogy holnap sem fogom meghallani sem pénteken. Mit tegyek? Maximumra van beállítva a hangerő. Vagy ilyen mélyen alszok?
2015. dec. 16. 21:20
1 2
 11/16 Logout99 válasza:
Vicceltem :) nekem is legalabb 6 ebreszto van allitva 5perces idokozokkel. Aztan ha lejart az utolso is, gondolkodas nelkul allok fel, es rogton kezdem a napi rutint.
2015. dec. 17. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

én is általában több ébresztőt rakok be egymás utánra, mert már fordult elő hogy félálomban kinyomtam és nem is emlékeztem rá...

amúgy a telót mindenképp úgy helyezd el hogy szabadon legyen hagyva a hangszórója

én pl ha csak lerakom az asztalra, alig hallatszik, nagyon sokat tompul a hangja, mert szinte tökéletesen érintkezik a hátulja az asztallal

ha képernyővel lefelé rakom le akkor sokkal hangosabb :D

2015. dec. 17. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Szundit felejtsd el! Csak rosszabb lesz, mert jaj, van még időm, stb., és úgy elkésel, mint a fene.

Volt párom állított be 4(!) szundit, és az utolsó után is nekem kellett kirángatni - szó szerint - az ágyból, ha pedig előbb mentem, mindig elaludt.


Vegyél jó retro vekkert, és tedd mondjuk az íróasztalra, ahová fel kell kelned, hogy lecsaphasd - bár én első használat után majdnem a kukába dobtam. :D

2015. dec. 17. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Több ébresztőt ajánlom én is.

Én hiperaktív vagyok, ritkán alszok mélyen, de van amikor elhasználom minden energiám, hullaként bedőlök az ágyba, reggel még kicsit fáradtnak érzem magam olyankor simán van, hogy kinyomom 6x a telefont és NEM IS EMLÉKSZEM RÁ!

Nekem erre van egy jó megoldásom: messzebb rakom a telefont, annyira messze, hogy fel kelljen kelnem, nem csak elnyúlni érte...

Lehet te is felkelsz rá és kinyomod, csak nem emlékszel rá, mert annyira rutinból megy!


Van másik példa apám: mellette ordíthat a telefon akkor sem kel fel :D lehet te is ilyen vagy, annyira mélyen alszol, hogy egy bomba robbanás sem keltene fel.


22F

2015. dec. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Ma kb. 4-szer csipogott a telefon de feltudtam kelni :D

2015. dec. 17. 15:14
 16/16 anonim ***** válasza:

Én úgy szoktam, hogy a fejem mellett van a telefon, képernyővel lefelé és nagyon hangosra van állítva. Szundi is van, de csak 3, a 3. szundira tutira felébredek.. :-) De egyébként gyakran van olyan, hogy mikor csörög kinyomom, kimászok az ágyból, megcsinálom a kávém és komolyan mondom a konyhába az asztalnál visszaalszok :-D Valamelyik reggel kiesett 20 perc, pedig csak picit becsuktam a szemem és mire kinyitottam fél 7 volt. Fogalmam sem volt, hogy mi történt a 20 perc alatt. :-D


21L

2015. dec. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!