Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van egy kis derékfájásom...

Van egy kis derékfájásom miért van az ha este elalszok reggel mikor felébredek nagyon el kezd fájni a jobb lábam?

Figyelt kérdés
Voltam már csontkovácsnál és idegsebésznél de nem segített semmit.
2014. nov. 22. 05:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Több mint valószínű gerinc sérved van. A csontkovács meg az ilyen hókusz-pókusz csak ront rajta. Meg operálják és szinte tökéletes lesz.
2014. nov. 22. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kérdés, hol fáj a lábad. Nekem volt egy időszak, amikor reggelente alig tudtam a sarkamra ráállni. Éles, hasító fájdalom volt. Fizikoterápiára küldtek, s vagy tíz alkalommal kellet 10 percig egy elektromos kütyüvel a talpam fájó pontjánál körözni. Nem hittem a "mágiában", de tény, hogy néhány nap múlva megszűnt a fájdalom. Lehet, hogy kütyü nélkül is. Szerintem az izom-ideg-ízület volt gyulladt, most is ilyen frontos időket élünk, érzékeny a jobb lábam, de nem csak ébredéskor, hanem egész éjjel hasogat. Túl vagyok már a 10 kütyükezelésen, várom, hogy megunja-e a fájás. Szóval sok minden okozhatja. Akár sérv is, de gyulladások is. Jobbulást!
2014. nov. 22. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez olyan tompa fájdalom, de utána egész nap viszonylag jól vagyok, a csontkovács azt mondta, hogy lehet be van gyulladva mert érezte, hogy "éget" írt fel krémet, de nem használt. Amikor az idegsebésznél voltam akkor az azt javasolta, hogy sokat pihenjek, utána elmentem reumatológushoz az elküldött gyógyúszásra, de az sem használt.
2014. nov. 22. 08:20
 4/5 A kérdező kommentje:
Gerincsérvet egyik sem állította, hogy az lenne. A csontkovács még azt is hozzá tette, hogy van a gerincben deréktájon egy "ív" ami ugye természetes. Nekem nincs meg az az ív hanem tök egyenes. Ezután azt mondta, hogy lehet deréktájon az izomzatom nem bírta tartani azt a növekedési ciklust mint a gerincem. Végül azt említette, hogy az izomzat akkor fogja "utól érni" a gerincet amikor annak a "fejlődése" már "leáll". Ez elvileg a gerinc fejlődése 21 éves korig tart. (19)
2014. nov. 22. 08:26
 5/5 A kérdező kommentje:
Ezt jól megfogalmaztam xD
2014. nov. 22. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!