Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » +100 év élet tablettán és...

+100 év élet tablettán és vízen, VAGY változatos étkezés? Szövegértés kell hozzá!

Figyelt kérdés

Arra vagyok kíváncsi, ki hogyan döntene egy ilyen szituációban.


a) Rendszeresen (mindegy milyen időközönként) egy-egy tabletta, amit legfeljebb vízzel lehet bevenni. Az első darab beszedése után 100 év további élettartamot biztosít, de csak ha nem fogyasztasz mást. Ez esetben, vagy ha nem szeded, megöl. Korlátlanul, mindig rendelkezésre áll.


b) Azt eszel, amit eddig, vagy amit akarsz, (és meg is tudsz fizetni).


Balesetek természetesen bárkivel, bármikor előfordulhatnak. Háború -tegyük fel!- nem lesz. Új tablettát időközben nem fejlesztenek ki. Elméleti kérdés, ne kössetek bele! Csak válaszoljon az, aki szeretne és a megadott feltételek mellett tud is!



2015. dec. 16. 23:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%
Ha nem lenne éhségérzetem, akkor az elsőt, amennyiben igen, akkor egyértelműen a másodikat :D
2015. dec. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Csak akkor lenne, ha kifejezetten arra vágynál. Nyilván nem lesz ilyen, de a lényeg az ellentét.
2015. dec. 16. 23:11
 3/17 anonim ***** válasza:
b, mert szeretek enni. :D És mivel a választás nem áll fent, mert kitaláció így rövid gondolkodás után b. :D
2015. dec. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
70%
B, nem akarok én sokáig élni, és addig is azt (t)eszem, ami jólesik.
2015. dec. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
70%
Én is a B-t választanám. Szeretem az ételek ízét, illatát. Ennyivel is unalmasabb lenne az életünk.
2015. dec. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
70%

b), egyértelműen.

Arra, amit el akarok végezni itt a földi létben, bőven elég az az idő, ami eredetileg kiméretett. Nincs értelme megfosztanom magam a gasztronómiai élményektől.:-)

2015. dec. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
70%

Én az elsőt választanám, bár imádok sütni-főzni.

De rettegek a haláltól, és ha valamilyen módon elkerülhető, vagy késleltethető, azért hajlandó lennék vállalni némi életminőségi romlást.

21\N

2015. dec. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a meglepően bő és normális válaszokat, mindenkit felpontoztam.
2015. dec. 16. 23:58
 9/17 anonim ***** válasza:
70%
Nagyon szeretek kulonbozo izeket vegigkostolni, ugyhogy b mindenkeppen. Viszont most a vizsgaidoszakban nagyon hianyolom egy ilyen tabletta letezeset, nem a 100 ev miatt hanem mert 5 masodpercig tart az etkezes.
2015. dec. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
70%
c, én 18-ban a Kétfarkú kutya pártra szavazok, azt ígérték a 14-es választások előtt , ha nyernek,mindenkinek örök élet és ingyen sör...hátha 18-ban sikerül nekik.
2015. dec. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!