Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez nagyon nagyon ciki szerinte...

Ez nagyon nagyon ciki szerintetek?

Figyelt kérdés

Ez még régebben történt velem, csak most mertem megkérdezni, hogy mennyire gáz, mert féltem, hogy esetleg felismernének és mára lehet, hogy elfelejtették...XD

Szóval pár hónapja mondta egy barátom, hogy el akar kezdeni gitározni és megy hangszerboltba gitárt nézni és kérdezte, megyek-e vele, mondtam, hogy igen. És mikor odaértünk, láttam, hogy ott van kitéve egy hegedű és én már elég régóta meg akarok tanulni hegedülni, csak a szüleim nem engedik...És az ismerőseim közt sincs senkinek hegedűje, szóval még csak kipróbálni se tudtam soha életemben. És amikor ott voltunk a hangszerboltban, egyből rávetettem magam arra a hegedűre és elkezdtem az eladótól mindenfélét kérdezgetni róla és utána megkérdeztem, hogy kipróbálhatom-e, az eladó meg mondta, hogy igen. És kipróbáltam és igaz, hogy tök szar volt, mert életemben legeslegelőször fogtam egyáltalán hangszert a kezemben, olyan boldog voltam, hogy kipróbálhattam azt a hangszert, amiért annyira odavagyok már évek óta, hogy elsirtam magam...És olyan ciki volt, hogy az eladó meg a haverom is, akivel mentem, csak ott lestek, hogy mi bajom van és kérdezték, hogy miért sirok...

Még igy utólag visszagondolva is majd' elsüllyedek...Szerintetek ez nagyon kinos?...


2015. dec. 19. 00:06
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Lány vagyok amúgy.
2015. dec. 19. 00:07
 2/11 anonim ***** válasza:
A háttérstory ismeretében nem az, anélkül elég furcsa lehetett:D
2015. dec. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Blade Bone ***** válasza:
Szerintem boldognak lenni nem ciki. :)
2015. dec. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem az, inkább aranyos! :)
2015. dec. 19. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Bocsi, de engem megnevettettél. :)
2015. dec. 19. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mindenképpen próbálj meg beiratkozni valamilyen zeneiskolába, ha törik, ha szakad, akkor is, ha a szüleid nem engedik, mert valószínűleg tehetséges vagy. Állj ki magadért és mondd meg, hogy Te igenis ezt akarod és kész, fel is út, le is út, ez lesz és kész. A zeneiskolába ha minden igaz kaphatsz kölcsön hangszert is amit haza is vihetsz, hogy otthon is tudjál rajta gyakorolni. Próbáld meg, kered ki az internetről, hogy a környéken hol van zeneiskola, menj el oda és kérdezd meg járhatnál–e oda. :-)
2015. dec. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, utólag már én is röhögök rajta, csak akkor és ott nagyon gáznak éreztem, meg láttam közbe az eladó fejét is meg annak a pár embernek, akik ott voltak a boltban, hogy nézték, hogy most mi a bajom...XD

Amúgy az a baj, hogy szerintem egyáltalán nem vagyok tehetséges, kottákat se tudok egyáltalán olvasni...Pedig általánosban még volt ének óránk és ott gyakoroltunk ilyesmiket, hogy ott volt egy dal kottája és meg volt adva, hogy dóról indulunk és akkor irjuk be, hogy hol milyen hang van és én voltam mindig az, aki sose tudta megcsinálni normálisan..Egy zeneiskolába meg nem vennének fel úgyse ilyeneket, akik még kottát se tudnak olvasni :/ Pedig szivesen járnék oda..

2015. dec. 19. 14:42
 8/11 elwera ***** válasza:
Előbb szolfézsra kell járni egy évig, aztán lehet hegedülni. Nem tudom, hogy egy zeneiskolába mennyire van ez korhoz kötve.
2015. dec. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 elwera ***** válasza:
Egy magántanár meg bármit megtanítana neked, a kottaolvasást is, csak azért fizetni kell.
2015. dec. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Pont ezért nem engedik anyámék egyrészt, mert fizetni kell érte.
2015. dec. 19. 17:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!