Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Abba bele lehet halni, ha az...

Abba bele lehet halni, ha az embert senki sem szereti, vagy egy idő után megedződik az ember, és csak erősebb lesz?

Figyelt kérdés
A helyzet az, h amióta meghalt a nagymamám azóta senki nincs aki szeretne. Egyedül érzem magam a nagyvilágban, még ha társaságban vagyok, akkor is. Minden ismerősöm olyan rideg, mindenki el van foglalva a saját dolgával, senkit nem érdekel, h mi van velem. Nincs barátnőm sem, de meg is értem, mert nem várhatom el egy lánytól sem, h 1 ilyen szeretethiányos ronccsal járjon. Na de a kérdés, h ezt meddig lehet bírni ha nem szeretik az embert, mert én néha úgy érzem, h nagyon rosszul bírom, máskor meg épp azt érzem, h ettől csak egyre jobban megerősödök.

2015. dec. 5. 21:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha van kedved beszélgetni, akkor írj :)
2015. dec. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
21%
A pszichopatákat sem szereti senki és ők sem szeretnek viszont mégis élnek.
2015. dec. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Részvétem a nagymamád miatt. :(

Én nem vagyok valami jó társaság, ezért nem ajánlom fel, hogy beszéljünk.

2015. dec. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

De én nem vagyok pszichopata.


Amúgy meg a pszichopaták között is van egy csomó akit szeretnek, az egy más kérdés, h ők nem szeretnek senkit, mert nincsenek érzéseik.


Ha nem lennének érzéseim, úgy nyilván sokkal könnyebb lenne, de nekem vannak, sajnos nagyon mély érzések, persze nincs senki akinek kimutathatnám őket.


Emberi roncsnak érzem magam, de talán még van esélyem, h rendbe jöjjön az életem.

2015. dec. 5. 21:16
 5/12 anonim ***** válasza:
Ez nagy probléma manapság, sokak szeretet nélkül élnek és nincs barátjuk, párjuk,még ha tesznek is érte, de nem tudnak barátokra, társra találni. De manapság egyébként is divat lenézni a másikat, főleg aki átlagos, nem tud kitűnni se a külsejével, se a pénzével, azt divat lesajnálni. Én is általában jól viselem a szeretet hiányt, de néha magamba fordulok.
2015. dec. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Maradjunk annyiban, hogy bizony megrövidítheti az ember életét, ha depressziós, és lelkileg ki van készülve.
2015. dec. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha túléled a mélypontokat, akkor erősebb leszel tőle. Jót tesz az önismeretnek és képes leszel együttélni magaddal anélkül, hogy bárkitől is függenél. Megszabadít a ragaszkodás láncától. Növeli a karizmádat.
2015. dec. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Engem senki se szeret, mindenki csak a véremet szívja, ha közel engedem magamhoz, nem támogat, ezért már nem is nyitok senki felé. Még nem haltam bele, és beteg se vagyok, viszont szeretethiányos roncs, az igen, az vagyok.
2015. dec. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez a két érzés így fog váltakozni bennedd időnként, de hosszútávon megerősödsz, hidd el. Nekem 2-3 évbe telt, míg sikerült kiirtanom magamból az érzéseket és így nem zavar, hogy mindenki b*szik rám. De azért néha így is el kell menni inni, hogyha az ember nem bírja.
2015. dec. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Lehet hogy majd hozzad hasonlo szeretethianyosra talalsz ra es akkor majd kiegeszititek egymast.... Ha csak ez az egy dolog van ami miatt igy erzel akkor egy ido utan megerosodsz de ha mar tul sok van (marmint promlema) akkor idorol idore csak gyengulsz es gyengulsz.. Mig a vegen oda jucc ahova en hegek lesznek a karodon es ondgyilkos akarsz majd lenni
2015. dec. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!